Filmy z Jennifer Lopez: "Powiedz tak" (2001)

To chyba jeden z najpopularniejszych filmów z Jennifer Lopez. Gwiazda wciela się w organizatorkę ślubów, która sama raczej nie wierzy w miłość. Aż do dnia, kiedy poznaje pewnego przystojnego lekarza. Kłopot w tym, że pan doktor jest zajęty, co więcej, to bohaterka grana przez Lopez ma organizować jego wesele!

Filmy z Jennifer Lopez: "Selena" (1997)

Ta rola otworzyła Jennifer Lopez drzwi do kariery! Amerykanka w cieliła się w kultową meksykańską wokalistkę Selenę Quintanilli, która mimo śmierci nadal jest uznawana za jedną z największym gwiazd muzyki latynoamerykańskiej. Poznaj jej historię. "Selena ma teraz wszystko o czym od zawsze marzyła - miłość i sławę. Jej szczęście jednak nie trwa zbyt długo... zostaje zamordowana przez zaprzyjaźnioną współpracownicę Yolandę Saldivar" - możemy przeczytać w opisie od dystrybutora.

Filmy z Jennifer Lopez: "Pokojówka na Manhattanie" (2002)

Rok po słynnym "Powiedz tak" Jennifer Lopez zagrała w kolejnej komedii romantycznej. Pokojówka pracująca w hotelu pewnego dnia poznaje przystojnego kandydata na senatora. On myśli, że jest jednym z gości, a zauroczona kobieta początkowo nie wyprowadza go z błędu.

Filmy z Jennifer Lopez: "Zatańcz ze mną" (2004)

Prawnik w średnim wieku  zapisuje się na lekcje tańca, mając nadzieję, że pomogą mu one stać się szczęśliwszym. W szkole tańca jego instruktorką zostaje piękna, młoda tancerka. Z początku ma trudności w nawiązaniu więzi ale z czasem jego los się odmienia się i lody pomiędzy dwojgiem ludzi zostają przełamane... Film oparto na japońskiej produkcji o tym samym tytule z 1996 roku. 

Filmy z Jennifer Lopez: "Sposób na teściową" (2005)

Kolejna świetna komedia. Jennifer Lopez wciela się w narzeczoną, za to Jane Fonda w przyszłą teściową z piekła rodem. Kto wygra ten pojedynek? 

Filmy z Jennifer Lopez: "Ślicznotki" (2019)

Ostatni film z udziałem Jennifer Lopez, za który gwiazda otrzymała nominację do Złotych Globów w kategorii "najlepsza aktorka drugoplanowa". W obsadzie znalazły się też: Constance Wu, Julia Stiles, Lili Reinhart, Keke Palmer, Lizzo, a także Cardi B. 

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu.  Szastają kasą niczym Wilki z Wall Street, podczas gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze.

Filmy z Jennifer Lopez: "Co z oczu, to z serca" (1998)

Lopez zagrała w jednym z filmów Stevena Soderbergha, twórcy takich hitów jak "Erin Brockovich", "Traffic", "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" (oraz kolejnych części), "Wielki Liberace", czy serialu "The Knick".

Dwaj skazańcy uciekają z więzienia na Florydzie. Przypadkowo spotkana policjantka próbuje ich powstrzymać, zostaje jednak rozbrojona i zabrana jako zakładnik do samochodu, którym uciekają więźniowie. Podczas długiej jazdy dziewczyna i jeden z uciekinierów zaczynają odczuwać wzajemną sympatię.

Filmy z Jennifer Lopez: "Oczy Anioła" (2001)

Dręczona traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa policjantka Sharon Pogue jest w zupełności oddana swojej pracy. Zaniedbuje przez to życie prywatne. Pewnego dnia podczas pościgu za groźnym przestępcą, zostaje uratowana przez tajemniczego nieznajomego, który każe mówić na siebie "Catch". Między nimi rodzi się uczucie. Sharon jednak nie wie, że skryty i dziwnie zachowujący się mężczyzna, skrywa tragiczną oraz bolesną przeszłość. 

Filmy z Jennifer Lopez: "Nigdy więcej" (2002)

Gdy kelnerka Slim poślubia Mitcha, przekonana jest, że los wreszcie się do niej uśmiechnął. Szczęście pryska, gdy Slim rodzi swoje pierwsze dziecko i odkrywa drugie oblicze mężczyzny, który z kochającego męża zmienia się w bezwzględnego sadystę. W obawie o swoje życie i córki postanawia uciec od męża. Mitch nie daje jednak za wygraną i wysyła w ślad za nią uzbrojonych ludzi. W końcu Slim zmuszona jest stawić czoła mężowi. Wyzywa go na pojedynek, chce pokazać, że nigdy więcej nie pozwoli się tak traktować.