Jennifer Lopez w sukni ślubnej

Paparazzi sfotografowali kilka dni temu piosenkarkę i aktorkę w ogromnej sukni ślubnej z długim trenem, zdobionej srebrnymi płatkami i diamentami, do której dobrała efektowny welon i kremowo-fioletowe futro. Jennifer Lopez, która wyglądała w takiej kreacji olśniewająco, a przyłapana została akurat jak wysiadała z taksówki i wchodziła do luksusowych nowojorskich apartamentów The Atelier Condo. Zdjęcia szybko obiegły internet, a media od razu zaczęły zastanawiać się, czy to oznacza, że gwiazda wzięła potajemnie ślub ze swoim partnerem?

W końcu Jennifer Lopez przyjęła kilka miesięcy zaręczyny Alexa Rodrigueza - sportowiec poprosił gwiazdę o rękę podczas ich wspólnych wakacji na tropikalnej wyspie. Para powoli szykuje się do ślubu, dlatego zdjęcia J.Lo w sukni ślubnej od razu rozbudziły wyobraźnię fanów piosenkarki. 

5 zasad pielęgnacji, które stosuje Jennifer Lopez, aby mieć jędrną skórę w wieku 50 lat>>

Jennifer Lopez obcięła włosy! Zobacz krótkie uczesanie aktorki [fryzury gwiazd na jesień 2019] >>

Sekretny ślub Jennifer Lopez? 

Gwiazda póki co nie skomentowała tych doniesień, ale prawda szybko wyszła na jaw. Okazuje się, że nie był to wcale sekretny ślub, a Jennifer Lopez nie została przyłapana na gorącym uczynku. Gwiazda kręci właśnie nowy film. "Marry me", w którym gra główną rolę, to historia gwiazdy muzyki pop, Kat Valdes. Zraniona przez narzeczonego kobieta postanawia poślubić przypadkowego mężczyznę, którego właściwie nie zna i na którego wpadła w tłumie. Czy taka spontaniczna decyzja, wiążąca na całe życie, może być dobra? To okaże się podczas premiery - musimy jednak przyznać, że nie możemy się doczekać ślubu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, bo nawet w sukni ślubnej-kostiumie gwiazda wyglądała zachwycająco. 

Jennifer Lopez pojawiła się na pokazie Versace w słynnej tropikalnej sukience z 2000 roku, która odmieniła Google>>