Przygotowania do Gwiazdki ruszyły pełną parą. Sezon uroczystych „śledzików” z przyjaciółmi i firmowych przyjęć świąteczno-noworocznych trwa w najlepsze. Także za oceanem – o czym wiemy, dzięki wyjątkowo aktywnym internetowo w ostatnich miesiącach roku gwiazdom. Kulisy swoich prebożonarodzeniowych celebracji za pośrednictwem Instagrama pokazała między innymi Jennifer Lopez. Wraz z mężem Benem Affleckiem zorganizowali w swoim kalifornijskim domu coroczną imprezę gwiazdkową.

Na najbardziej luksusowej domówce w całym Los Angeles, pojawiło się wiele znanych twarzy, takich jak Margot Robbie, Michael B. Jordan, Jennifer Lewis i Lily Rabe.

Jen opublikowała album 3 zdjęć, na których zdradza, jak wyglądała jej stylizacja podczas przyjęcia. Włosy ułożyła na wzór klimatu złotej ery Hollywood i włożyła skandalicznie zmysłową, karminową sukienkę Magdy Butrym. Wcześniej w tym roku, podczas wydarzenia zapowiadającego start turnieju WTA Final, podobny model miała na sobie Iga Świątek. Chodzi o dżersejowy projekt maxi z charakterystycznym motywem trójwymiarowej róży przy dekolcie. 

Instagram: @jlo

Zaufane źródło z bliskiego środowiska państwa Lopez-Affleck opowiedziało w rozmowie z magazynem People, że gospodyni nie tylko pięknie wyglądała, ale i świetnie się bawiła. Zresztą nie tylko ona. 
„Zorganizowali naprawdę świetną imprezę. Lopez poprowadziła zachęcała gości do śpiewania kolęd do późnej nocy. Dom był udekorowany spektakularnymi świątecznymi dekoracjami, a na wejściu stała ogromna choinka. Dzieci tańczyły i świetnie się bawiły, zwłaszcza bliźniaki (Max i Emme) oraz Violet.” wyjawił informator. 

Dla wszystkich fanów stylu J.Lo mamy dobre wieści. Artystka zaprezentowała tego wieczora aż dwie kreacje. Cóż, umiar i prostota nigdy nie kojarzyły się jakoś szczególnie z autorką hitu „Let’s Get Loud”…

W kontraście do ultrazmysłowego looku skonstruowanego na bazie sukienki od Magdy Butrym, druga stylizacja jest bardzo „grzeczna”. Jen ubrała się pod kolor widniejącej w tle fotografii choinki. Miała na sobie białą bluzkę z drobnymi marszczeniami, rozkloszowaną spódnicę z wysokim stanem podkreślającym talię, biżuteryjny pasek, perłowe kolczyki i obsypane srebrnym brokatem sandałki na masywnej platformie.