Numerologia na luty 2023

Numerologia na luty 2023 informuje nas o tym, czego spodziewać się w najbliższej przyszłości. Drugi miesiąc kalendarzowy to 9 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 2 + 2 + 0 + 2 + 3 = 9. Oznacza to, że kolejne tygodnie rozwiną nas duchowo i nie pozwolą nam marnować energii na coś, co nie posłuży nam w przyszłości. Ilekroć w prognozie numerologicznej pojawia się 9, nadchodzą zmiany i przebudzenie, a życie, do którego przywykliśmy, za chwilę pokaże nam, że nic nie jest stałe. Jednak uwolnienie niesione przez Dziewiątkę może być niezwykle ożywiające. Jako ostatnia liczba w cyklu numerologicznym, 9 zawsze przynosi duchowe zamknięcie.

W lutym masz "uwolnić" swój czas, energię życiową i uwagę, abyś mogła skupić się na prawdziwej misji swojej duszy. 

Horoskop numerologiczny - energia lutego

Dziewiątka ujawni ci, gdzie w twoim życiu pojawia się rozproszenie. W jakiej sferze nie przykładasz się do tego, co robisz, oraz jakie zachowania już cię nie służą. Pozwól odejść rzeczom, które w żaden sposób nie wspierają twojego rozwoju osobistego. Postaw kropkę na projekcie lub znajomości zmierzającej donikąd. Bez żalu zakończ to, co nie jest dla ciebie. Liczba 9 wiąże się z wytężoną duchową pracą. Wykorzystaj ten czas, aby doprowadzić wszystkie zaległe sprawy do stanu ukończenia. Wykonanie zadań da ci poczucie spełnienia i uwolnienia. Unikaj jednak podjęcia się nowych wyzwań w tym miesiącu kalendarzowym. Zamiast tego badaj, omawiaj i planuj swoje przyszłościowe cele, ale nie zobowiązuj się do niczego, ponieważ w lutym jeszcze nic nie jest pewne.

Refleksje na luty - pytania pomocnicze:

  • Co odkładasz na później?
  • Z czego się usprawiedliwiasz?
  • Z czym boisz się stanąć twarzą w twarz?

Oto twój moment, aby przestać zwlekać. Musisz zmierzyć się ze swoimi słabościami. Kieruj się życzliwością i współczuciem cokolwiek robisz. Miej szacunek dla innych. Luty dla wszystkich będzie duchowym wyzwaniem. Wybacz sobie rzeczy, które leżą ci na sercu. Możesz zacząć żałować dokonanych wyborów. Zrozum jednak, że wszystko, co się stało, wydarzyło się w dobrej wierze. Jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być, aby przygotować się na swoją piękną przyszłość.

Astrologia na luty 2023 - horoskop miesięczny >>

9 w numerologii - liczba zakończenia

Altruizm, wrażliwość i dobroć to podstawowe cechy numerologicznej 9. Cierpienie słabszych wzbudza w niej ogromne współczucie. Dziewiątka chętnie pomaga innym oraz otacza opieką słabszych. Bez wahania troszczy się o najbliższych. W lutym wszyscy poczujemy jej wibrację krążącą wokół Święta Zakochanych. Oprócz promowania bezwarunkowej miłości, Dziewiątka skupia się też na miłości własnej i rozwoju osobistym. Zależy jej na samorealizacji. Dużo czyta i rozmyśla, reflektuje nad filozoficznymi zagadnieniami. W tym miesiącu będziemy skłonni do zagłębienia się w swoje wnętrza. Intuicyjnie zwrócimy się ku praktykom duchowym. 

Najszczęśliwszy dzień w lutym - liczba 222

Kiedy widzimy liczbę 2 w powtarzającym się schemacie liczbowym, takim jak 222 lub nawet 2222, to znak, że Wszechświat każe nam się zastanowić, czy tworzymy w swoim życiu równowagę. Nadszedł czas, aby pogłębić swoje relacje z bliskimi i naprawić swoje połączenie z duchowością. Kiedy zobaczysz na zegarze godzinę 2:22 lub daty 02.02.2023 czy 22.02.2023 jakie czekają nas w tym miesiącu, zadaj sobie poniższe pytania:

  • Jakie trzy słowa opisują, co teraz czujesz w środku? Te słowa dadzą ci wskazówki odnośnie twojej obecnej wibracji energetycznej i tego, co dzieje się w twoim wewnętrznym świecie. Zamiast poddawać się surowej ocenie, zastanów się, co próbują ci przekazać te uczucia.
  • Jak mogę uzyskać spokój i akceptację wobec tego, co dzieje się teraz w moim życiu?
  • W jaki sposób chcę przyciągnąć do swojego życia to, o czym marzę? Sama manifestacja nie wystarczy. Pomyśl, jak chciałabyś się poczuć w przyszłości, kiedy twoje intencje już się spełnią, a następnie urzeczywistnij te uczucia, tak, jakbyś już miała to, czego pragniesz.

222 to numeryczny kod mocy, którego można użyć do pracy z manifestacją i zaprowadzania życiowej równowagi. Wykorzystaj moc tych dat. Energia liczby 2 jest silna! Z kolei zero w numerologii reprezentuje nieskończony potencjał i jest twórczą siłą, która sprawia, że ​​wszystkie rzeczy stają się możliwe.

Rok 2023 to 7 rok numerologiczny, który wibruje potężną, uduchowioną energią. 

7 rok numerologiczny - jaki będzie rok 2023? >>