Pełnia w Koziorożcu - Superksiężyc w lipcu 2022

Pełnia w Koziorożcu spowoduje, że powietrze stanie się gęste. Luna wzniesie się na niebie 13 lipca, roztaczając wokół siebie ciężkie wibracje. Ponieważ tym razem zalśni w znaku ziemi, wezwie nas do wzięcia odpowiedzialności za nasze życie i podjęte decyzje. Jeśli nie jesteśmy szczęśliwi, spełnieni lub nie spędzamy czasu tak, jak byśmy tego chcieli, ta faza zachęci nas do przejęcia kontroli oraz przyznania się do błędu. Konfrontacja z tym, co nie działa zawsze okazuje się nie lada wyzwaniem. Jednak duchowa praca z księżycem polega na tym, by znajdywać moc, wprowadzać zmiany i udoskonalać naszą przyszłość. Współpracując z tą energią, szybciej dojdziemy tam, gdzie w głębi duszy pragniemy się znaleźć. 

Jeśli mądrze wykorzystasz moc pełni w Koziorożcu, razem z nią stawisz czoła wyzwaniom i dotrzesz na szczyt dowolnej góry, na którą próbujesz się wspiąć.

W tej pełni tarcza Luny stanie się jaśniejsza i większa niż zwykle. Będzie to tak zwany Superksiężyc - czas potężnej mocy oraz istotny moment kulminacyjny. Nie dość, że zjawiska nie da się przeoczyć, to jeszcze odczujemy je z pięciokrotną siłą.

Koziorożec a wpływ na duchowość

Koziorożec to praktyczny znak zodiaku, który zawsze wybiega myślami w przyszłość. Kiedy wyznaczy sobie jakiś cel, stopniowo, lecz skutecznie dąży do jego spełnienia. Pełnia Koziorożca sprzyja poświęcaniu się karierze i wyznaczaniu sobie nowego kierunku. Ten znak zodiaku w starożytności symbolizował kozę morską - mityczne stworzenie, które zaczyna się zwierzęciem lądowym, a kończy rybią płetwą. Według legendy potrafiło wspinać się na szczyty skał i jednocześnie pływać po głębinach morza. Oznacza to, że Koziorożec stoi między wodą a ziemią. Ma wrodzoną łączność ze światem boskim. Symbolika Koziorożca przypomina, że trzeba być wytrwałym w swojej wędrówce na szczyt. 

Pełnia księżyca w pracowitym znaku ziemi ujawni nasze największe słabości.

Jeśli pozwolimy, by teraz Koziorożec stał się naszym przewodnikiem duchowym, zyskamy przewagę w każdej sytuacji. Tym, co czyni go potężnym znakiem zodiaku, jest wytrwałość, inteligencja i umiejętność zachowania spokoju w stresujących warunkach. Astrologiczna koza pokonuje wiry morskie oraz przeskakuje zdradliwe skaliste zbocza. Odróżnia dobro od zła, poświęcając swój czas i energię tylko temu, co naprawdę jest tego warte. 

Faza pełni kontra ciężkie wpływy Plutona

Lipcową pełnią zawładnie Pluton, Pan Podziemia, zsyłający na nas wspomniane ciężkie wibracje. Staniemy twarzą w twarz z niewygodną prawdą. Ten aspekt uświadomi nam też, że niektóre rzeczy muszą dobiec końca. Mowa w szczególności o tym, co blokuje nam drogę do celu. Pełnia w Koziorożcu to moment przyspieszonej transformacji. Czas dojrzeć, odpuścić i zdać sobie sprawę, że bez zmiany nic nie ulegnie poprawie. Przyjęcie takiego podejścia ułatwi nam podjęcie właściwych decyzji. Oto jedyna okazja w miesiącu, aby od nowa napisać kolejny rozdział życia. Potraktujmy złe doświadczenia jak lekcje, które czynią nas mądrzejszymi i bardziej intuicyjnymi istotami ludzkimi.

Merkury w Superpełni - czas szczerych rozmów

Merkury, planeta komunikacji, również znajdzie się blisko pełni w Koziorożcu. Prawdopodobnie będziemy musieli przeprowadzić jakąś trudną rozmowę lub znaleźć odwagę potrzebną do podzielenia się tym, co naprawdę czujemy. Praktyczne, ugruntowane i dojrzałe wpływy Koziorożca pomogą nam świadomie dobierać słowa. Pamiętajmy też o myślach jakie mamy na swój temat. Jeśli zauważysz, że twój wewnętrzny głos sam siebie sabotuje, postaraj się spojrzeć na świat z innej perspektywy. Niech twój wewnętrzny dialog sprawi, że poczujesz się lepiej, a nie odwrotnie. 

Horoskopy na lipiec 2022: