"Lupin 3": prace nad nowym sezonem serialu już ruszyły

Francuski serial "Lupin" to luźna adaptacja serii książek kryminalnych, których bohaterem jest złodziej Arsène Lupin. W wersji Netflixa głównym bohaterem jest miłośnik i godny naśladowca Lupina - Assane Diop. Aktor wcielający się w jego rolę, Omar Sy, poinformował, że prace na planie nowych odcinków właśnie ruszyły. Na Twitterze Omara pojawiło się zdjęcie uśmiechniętego aktora na tle Paryża z podpisem "dobrze być w domu. 3 sezon "Lupina" już w produkcji". To oficjalne potwierdzenie rozpoczęcia prac nad kolejną serią tego kultowego serialu o francuskim złodzieju. 

Netflix potwierdził spekulacje fanów i również zamieścił w swoich mediach społecznościowych post informujący o przygotowaniach do kolejnej części "Lupina".

Możecie oficjalnie zacząć pytać "kiedy?", ponieważ właśnie rozpoczęto zdjęcia na planie trzeciego sezonu Lupin.

Czym zaskoczy nas 3. sezon słynnego "Lupina" na Netflix?

Na razie nie zdradzono zbyt wiele informacji na temat nowego sezonu kultowego francuskiego serialu. Pojawiło się jednak sporo plotek na temat udziału Sherlocka Holmesa w nowych odcinkach. Skąd taki pomysł? W oryginalnej książce, autor wykorzystał postać słynnego detektywa, jako Herlocka Sholmesa z racji braku praw autorskich. Istnieją spekulacje, że twórcy ekranizacji zainspirują się owym zabiegiem, jednak nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Jeżeli chodzi o aktorów to w nowych odcinkach, prócz Omara Sy, grającego główną rolę, zobaczymy również: Vincenta Londeza (Kapitan Romain Laugier), Ludivine Sagnier (Claire), Nicole Garcię (Anne Pellegrini), Clotilde Hesme (Juliette Pellegrini) oraz wielu innych. Oficjalna data premiery "Lupin 3" nie jest jeszcze znana, lecz wiadomo, że będzie to rok 2022. Już nie możemy się doczekać!

Poprzednie części "Lupina"

Pierwszy sezon "Lupina" pojawił się na Netflixie na początku 2020 roku. Z racji sytuacji pandemicznej na całym świecie, serial zyskał zawrotną oglądalność. W ciągu miesiąca od daty premiery, obejrzało go ponad 70 mln osób. Po ponad roku pojawił się drugi sezon historii francuskiego złodzieja, a popularność produkcji stale utrzymuje się na szczycie.