W lutym 2024 żadna planeta nie znajduje się w retrogradacji. Wykorzystaj ostatnie dni tego miesiąca na podjęcie działania w kierunku Twojego celu. Możesz liczyć na nagły przypływ motywacji dzięki Marsowi oraz Plutonowi. Wibracja Ryb unosi się w powietrzu, zachęcając do marzeń na wielką skalę. 

Retrogradacja Merkurego - znamy kolejną datę >>

28 lutego: koniunkcja Słońca z Saturnem

W tym tygodniu Słońce i Saturn spotkają się w swojej corocznej koniunkcji. To zjawisko pomoże nam docenić lekcje, które Saturn próbuje zaszczepić w naszym życiu. Planeta karmy teraz, tuż po pełni w Pannie, wymusi na nas odrobinę dyscypliny. Rzuci nam pod nogi nowe wyzwania, ale też szybko wynagrodzi nasze trudy. Spodziewaj się więc prezentów od losu w zamian za odrobienie zadania. Zwróć uwagę na nauki, jakie dostarcza Ci Wszechświat. Ciesz się drogą do celu, zamiast niecierpliwie wyczekiwać mety. 

29 lutego: Dzień przestępny

Dodatkowy dzień w lutym w roku przestępnym przyniesie energię rozproszenia. Możesz poczuć wyczerpanie lub niemożność dokonania właściwej decyzji. Niech 29.02 będzie dla Ciebie okazją do przebicia się przez wewnętrzne blokady. Zrób krok naprzód w jakiejś dziedzinie swojego życia i nadrób zaległości. Może to być również Twój bonusowy dzień dla samej siebie. Zadbaj o swoje samopoczucie, zaczynając od praktyk relaksujących ciało.

Numerologia na marzec 2024 - wiemy, jaki będzie ten miesiąc >>