Horoskop tygodniowy - wkraczamy w energię marca

RYBY

Marcowy sezon zaćmień spowoduje, że odrodzisz się z popiołów. Spodziewaj się jednak wielu zmian na lepsze, których przedsmak otrzymasz w tym tygodniu. Szczęście dotknie w szczególności Twojej kariery. Ta metamorfoza nie obędzie się bez stresów, dlatego już teraz zadbaj o swoje zdrowie. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu. Skup się na swojej teraźniejszości, zamiast nieustannie oglądać się przez ramię. Nic nie trwa wiecznie. Zamartwianie się tylko opóźni Twoje plany na wymarzone jutro. 

Zaćmienie Księżyca w Wadze 25 marca odbije się echem po całym zodiaku. Ten miesiąc przygotuje Cię na to, co ma nadejść.

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BARAN

Ten tydzień wystawi na próbę relacje, dla których najbardziej się poświęcasz. Zastanów się, komu możesz zaufać, a kto wykorzystuje Twoje dobre intencje. Szanuj swoje osobiste granice. Nie pozwalaj, żeby druga osoba odbierała Ci wolność. Jeśli pojawia się w Tobie poczucie zagrożenia, to znaczy, że coś jest nie tak. Sezon zaćmień spowolni dynamikę Twoich związków, aby zweryfikować, co jest prawdziwe.

BYK

W tym tygodniu koniunkcja Słońca z Saturnem wywoła w Tobie niepewność. Uważaj, na co przeznaczasz swoje środki. Odzyskaj kontrolę tam, gdzie jej brak. Energia Saturna zostanie skierowana bezpośrednio na Twoje życie towarzyskie. Może właśnie w tej sferze pojawia się problem z nadmiernym wydawaniem pieniędzy? Nie przesadzaj z hojnością w stosunku do innych. 

BLIŹNIĘTA

W wiosennym sezonie zaćmień poczujesz się trochę nieswojo. Zamiast wymyślać sobie nowe zadania, postaraj się przestrzegać dotychczasowej rutyny. Popracuj nad swoimi zdrowymi nawykami, bo właśnie teraz zaczerpniesz z nich największe korzyści. Bądź systematyczna i działaj zgodnie z planem, nawet jeśli zaczyna Cię to nudzić. Upewnij się, że wprowadzasz do życia równowagę, która pozwoli Ci przetrwać ten trudny miesiąc.

RAK

Marzec nie będzie łatwy dla Twoich spraw rodzinnych. Na szczęście sezon Ryb sprzyja sojuszom i już w tym tygodniu ogrzeje Twój dom. Spodziewaj się pozytywnych zmian w relacjach ze swoimi najbliższymi. Transformacja zajdzie tam, gdzie pojawiły się najboleśniejsze konflikty. Naucz się wybaczać i uprzątnij swój bałagan. Niech w Twojej duszy znowu zapanuje spokój. 

LEW

Panująca Wenus w Wodniku zachęci Cię do flirtu. Uważaj tylko, aby Twoja gra słowna nie zraniła uczuć kogoś, na kim Ci zależy. W marcu zbyt łatwo przyjdzie Ci mówienie rzeczy, które przekraczają zdrowe granice. Ignoruj wiadomości od eks. Dawny kochanek widzi, że emanujesz szczęściem i może chcieć to zniszczyć. Sprawdzenie, czy jeszcze mu na Tobie zależy, nie przyniesie Ci żadnych realnych korzyści. 

PANNA

W marcu Twoje poczucie komfortu zostanie mocno zakwestionowane. Spodziewaj się zmiany w najbliższym środowisku. To, co do tej pory było dla Ciebie "domem", nagle może wywrócić się do góry nogami. Wszechświat spróbuje uświadomić Ci, kim jesteś, kiedy nie przynależysz do żadnej wspólnoty. Zastanów się też nad swoim życiem miłosnym. Jeśli kochasz się w kimś, przy kim czujesz niepewność, prawdopodobnie powinnaś zrobić w tył zwrot. 

WAGA

Sezon zaćmień naważy Ci kłopotów w miłości. Między Tobą a Twoją drugą połówką dojdzie do konfliktu, w którym uczestniczyć może osoba trzecia. Udowodnienie swojej prawdy i racji tym razem niczego nie wskóra. To będzie dla Ciebie miesiąc początków i końców. Całkiem prawdopodobne, że zaczniesz coś od zera. Zastanów się, czy chcesz to ciągnąć, czy może miarka już dawno się przebrała. 

SKORPION

Na dniach możesz mieć problem z wyciszeniem swoich negatywnych myśli. Drobnostka spowoduje, że bardzo się nakręcisz i sama uwięzisz się w spirali złych przeczuć. Czy naprawdę chcesz na nowo zatopić się w mroku? A może, dla odmiany, oderwiesz się od głosu własnego ego, żeby skoncentrować się na dobrych momentach? Nie musisz od razu być szaloną optymistką. Naucz się mieć nad sobą kontrolę, żeby nie płynąć w stronę destrukcji i w porę zmienić kurs, zanim będzie za późno. 

STRZELEC

Dobra passa ostatnio bardzo Ci sprzyjała, ale ten tydzień będzie nieco chaotyczny. Możesz mieć problemy z koncentracją i zwlekać z załatwieniem swoich spraw. Zaległe obowiązki zaczną Cię stresować, a Twoje barki przygniecie ciężka praca. Tym razem nie uciekniesz do świata fantazji. Musisz zrobić wszystko, krok po kroku, bez żadnych wymówek. Dopiero gdy wyciśniesz z siebie siódme poty, Wszechświat odwdzięczy Ci się za Twój trud. Życie to, niestety, nie tylko zabawa. Nawet w przypadku takich farciarzy jak Ty. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu zabraknie Ci czasu na poświęcenie się sprawom domowym. Praca wysuwa się na pierwszy plan. Możesz zostać zmuszona do ponownego rozważenia swoich priorytetów. Jakaś kwestia wymaga poprawki. Koniunkcja Saturna ze Słońcem sprawi, że z trudem zapanujesz nad swoimi finansami. Wstrzymaj się przed podjęciem ważnych decyzji, jeśli nie jesteś czegoś pewna w stu procentach. 

WODNIK

Otocz się ludźmi o zbliżonych poglądach. Dzięki nim urzeczywistnisz swoją wielką wizję i napełnisz się nowymi inspiracjami. W sezonie zaćmień ukrywane sekrety mogą wypłynąć na powierzchnie. Dotrą do Ciebie informacje, na które nie byłaś przygotowana. Może też być tak, że sama odczujesz skutki ukrywanej przez siebie tajemnicy. Te chwilowe nieprzyjemności uwolnią Cię od tego, co w rzeczywistości hamuje Twój rozwój.