Numerologia na marzec 2024

Numerologia na marzec 2024 przewiduje okres transformacji i współpracy. Trzeci miesiąc kalendarzowy to 3 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 3 + 2 + 0 + 2 + 4 = 11 = 1 + 1 = 2. Dzięki zorientowanej na działanie energii Dwójki doświadczymy rozwoju w każdej sferze życia. Granica pomiędzy dwoma światami, czyli materią i duchowością, stanie się cienka. Coś, co do tej pory było "niemożliwe", nagle może stać się rzeczywistością. 

Dwójka pozwoli ci zrealizować każdy cel, jeśli otworzysz się na współpracę. 

Oczekujmy, że w marcu wiele się wydarzy. Ponieważ to miesiąc pierwszego w tym roku zaćmienia Księżyca, wielokrotnie zostaniemy wytrąceni z równowagi. Na szczęście Dwójka jest symbolem harmonii, a więc szybko zażegnamy powstały chaos. Nie bójmy się prosić o pomoc i szukać wsparcia, gdyż partnerstwo w miłości lub nad projektem w pracy również zostało wpisane w tę liczbę. Wibracja 2 na pierwszym miejscu stawia relację z drugim człowiekiem. Może się okazać, że im częściej wyciągniemy pomocną dłoń do innych, tym szybciej dobro powróci do nas samych. 

W marcu spodziewaj się zwiększonych zdolności parapsychicznych. Twoja intuicja będzie naparzać. Nie ignoruj przekazów płynących prosto z duszy. 

Liczba 2 - zmiana nastąpi dzięki drugiej osobie

Po samolubnych wpływach liczby 1, które rządziły w lutym, czas skupić się na przyjaciołach, rodzinie oraz relacjach partnerskich. Liczba 2 to czułe i beztroskie wibracje. Wzmocnimy swoje poczucie komfortu. Otworzymy serce na osoby w naszym życiu. Znajdziemy czas na długie, szczere rozmowy czy kameralne spotkania. Pogłębimy istniejące przyjaźnie lub nawiążemy nowe znajomości. Stworzymy więcej harmonii we wszystkich aspektach życia. Jednak brak równowagi w jakiejś sferze może dokuczać nam bardziej niż zwykle. Pora zaprowadzić konieczne zmiany. Pomoże nam w tym ktoś z zewnątrz. 

Energia Dwójki i jej wpływ na emocje

Dwójka nie czuje się dobrze w sytuacjach, w których wymagana jest wielozadaniowość i szybkość w działaniu. Zamiast tego wyznaje zasadę dochodzenia do wszystkiego małymi kroczkami. Działa rozważnie, bez zbędnego pośpiechu. Osoby spod tej liczby numerologicznej dobrze radzą sobie w kontaktach z ludźmi. Choć są introwertyczne, wcale nie izolują się od innych. Wręcz przeciwnie, lubią towarzystwo, ale nie chcą grać głównych skrzypiec. Lepiej odnajdują się w roli „tła” - pomocników, doradców, czyichś towarzyszy lub swego rodzaju widowni dla zachodzących wydarzeń.