Horoskop - pełnia księżyca w Wodniku 2023

LEW

Relacje zyskują dla ciebie nowe znaczenie. Przyjrzyj się uważnie ludziom znajdującym się w centrum twojego życia. W kim się zakochujesz? Z kim się zaprzyjaźniasz? Z jaką osobą najmniej się zgadzasz? Kogo łączy z tobą silna więź emocjonalna? Ten tydzień da ci wgląd w możliwe scenariusze historii, którą aktualnie tworzysz. Pełnia księżyca w Wodniku ujawni przed tobą, czego naprawdę oczekujesz od partnerstwa oraz jak wzmocnić te najważniejsze więzi. Postaw przed sobą powyższe pytania, a sytuacje wywołane pełnią ujawnią ci, na czym stoisz. 

BARAN

Pełnia księżyca w Wodniku zajrzy w twoje życie towarzyskie. Zbuntujesz się przeciwko pewnym zachowaniom i zabierzesz głos w ważnej dla ciebie sprawie. Możesz też być skłonna do działania w grupie, zamiast podejmować wyzwania w pojedynkę. Teraz, na przekór temu, co mówią inni, musisz podążać za swoją intuicją. Na twojej drodze pojawią się osoby, które pomogą ci osiągnąć twój cel. Twoja postawa i pewność siebie inspirująco wpłyną na otoczenie. Przypomnisz sobie, kim jesteś oraz na co cię stać. 

BYK

Pełnia Wodnika uderzy w twój sektor zawodowy. Z jaką sytuacją mierzysz się w pracy i czy cieszysz się dobrą reputacją? Nadszedł czas na zmianę sposobu interakcji z twoimi współpracownikami. Wrodzony upór Byka może jednak sprawić, że będzie to dla ciebie niewygodne. Niestety, innowacje są w tej chwili wskazane i powinny zastąpić twoje dawne metody. Pozwól, by energia pełni księżyca zmotywowała cię na polu kariery.

BLIŹNIĘTA

Sierpniowa pełnia księżyca aktywuje w tobie wewnętrzną transformację. Nagle zdasz sobie sprawę, że rzecz, którą lubiłaś do tej pory, nie pokrywa się już z twoim powołaniem. Zaczynasz spoglądać na świat w inny sposób, unosząc się na fali możliwości Wodnika. Poświęć więcej czasu na analizę szczegółów, zamiast bez namysłu rzucać się w nową pasję. Są szanse, że nareszcie zdobędziesz się na coś, co dotąd wymagało wielkiej odwagi. Nieważne, jakiego dokonasz wyboru, doświadczysz całkowitej zmiany perspektywy. 

RAK

Tydzień pełni innowacyjnego Wodnika będzie sprzyjać rozwiązywaniu problemów. W twoim przypadku dotyczy to rodziny i relacji międzyludzkich. Doświadczysz uzdrowienia w sprawach dotkniętych konfliktem, ciągnących się za tobą już od dłuższego czasu. Możesz być gotowa na konfrontację z rodzicami lub swoim eks. Połączysz się z kimś w zupełnie nowy sposób, żeby naprawić błędy z przeszłości. Przygotuj się na falę głębokich emocji, która ostatecznie oczyści atmosferę. 

PANNA

Otwiera się przed tobą tak wiele nowych drzwi. Ten tydzień obdarzy cię dobrą energią, która będzie sprzyjać wytężonej pracy. Skorzystaj z przypływu pewności siebie, by otwarcie mówić o swoich pomysłach. Oto czas sprzyjający stawaniu się pionierką we wszystkim, czym się pasjonujesz. Pełnia Wodnika stwarza okazję do posprzątania domu i podsumowania tego, co najważniejsze. Jakie projekty zostały ukończone lub stały się ciężarem, którego już nie chcesz dźwigać na swoich barkach? 

WAGA

Masz wiele obaw, które hamują cię przed podjęciem kolejnego ryzyka. Boisz się, że gdy oddasz się rozrywce, szybko zapomnisz o swoich obowiązkach. Doświadczenia z przeszłości nie pozwalają ci na pełen rozkwit. Księżyc w Wodniku zażąda, byś wreszcie oderwała się od swoich złych wspomnień. Zaufaj losowi. Daj się ponieść na ślepo. W końcu dostrzeżesz światłość w drugiej osobie i na nowo nauczysz się ufać. 

SKORPION

Pod wpływem pełni w Wodniku poczujesz potrzebę opieki i emocjonalnego zabezpieczenia. Bardziej niż zwykle zechcesz się przytulać oraz okazywać innym swoją czułość. Ten księżyc otworzy serca Skorpionów na wskroś, ujawniając wszystkie ich potrzeby. Przekonasz się, że ​​nie ma niczego słabego w pragnieniu bliskości. Manifestuj miłość, której szukasz, ponieważ ta znajduje się na wyciągnięcie ręki. Nie jesteś z kamienia. Twoja głębia i namiętność domagają się uwolnienia. 

STRZELEC

Ten tydzień da ci siłę, by wyrazić swoje zdanie. Chociaż nie miewasz problemów ze szczerością, prawdopodobnie doświadczasz sytuacji, w której ciężko ci przedstawić swoją prawdziwą opinię. Pełnia w Wodniku da ci siłę, abyś wreszcie mogła wyrzucić to z siebie. Niech twoja prawda ujrzy światło dzienne. Tym, na co teraz powinnaś uważać, są problemy finansowe. Nie pozwól, by chwilowa pustka na koncie przyczyniła się do porzucenia twoich przyszłych planów. 

KOZIOROŻEC

Pełnia w znaku Wodnika rozświetliła sferę twoich finansów. Pomyśl o swoich aktualnych celach i największych potrzebach. Być może nadszedł czas, aby dokonać zakupu, na który zasłużyłaś swoją ciężką pracą. Zapraszaj do siebie obfitość i bogactwa, jakich chcesz doświadczać w przyszłości. W tym tygodniu planety są po twojej stronie. Nie zdziw się, gdy te manifestacje się spełnią. Przyciągniesz do siebie nowe szanse niczym magnes. 

WODNIK

Pełnia w twoim znaku zodiaku to czas na radykalne uwolnienie z ucisku. Wszystko, co czyni Wodnika Wodnikiem, czyli pomysłowość, kreatywność i inność, zostanie wzmocnione podczas tej fazy. Nie bój się manifestować nowych, wielkich marzeń. Zacznij przygotowywać się na przyszłość, której tak bardzo pragniesz. Wyobraź sobie siebie w swoim idealnym świecie. Gdzie chcesz iść i kim chcesz być, kiedy dotrzesz do mety? Ta pełnia obdarzy cię ponadziemską siłą do zrealizowania tych wizji. 

RYBY

Twoja dusza teraz potrzebuje odpoczynku. Zafunduj sobie głębokie uzdrawianie z dala od ludzi, w domowym zaciszu. Skorzystaj z energii Księżyca w Wodniku, by zregenerować swoje wewnętrzne siły. Samoleczenie to chaotyczny proces wymagający twojej cierpliwości. Spróbuj dotrzeć do źródła swojego bólu, by zdać sobie sprawę, co należy uzdrowić. Poczuj emocje, od których tak długo próbowałaś uciec.