Horoskop na nów Księżyca w Pannie 2021:

Baran

Nów w Pannie zachęci cię do priorytetowego traktowania zdrowia. Wsłuchaj się w potrzeby ciała. Wykorzystaj leczniczą energię żywiołu ziemi, aby wpłynąć na swój stan ducha i zminimalizować odczuwany stres. Ustal nową rutynę, w której nie brakuje rytuałów dbania o siebie przed pracą, w jej trakcie lub po. Zamiast ruszać z kopyta, rób wszystko krok po kroku. Zdziwisz się, jak bardzo poprawi się jakość twojego życia.

Byk

Połącz się ze swoją wewnętrzną artystką. Nów w żywiole ziemi zechce zaspokoić twoją wenusjańską potrzebę romansu. Pozwól sobie na czerpanie przyjemności z tworzenia, zabawy i zakochiwania się w nowych rzeczach (lub osobach). Przypomnij sobie, czym jest szczęście. Przed tobą niesamowity czas, pozwalający spełnić się marzeniom. Cokolwiek hamowało cię na drodze do sukcesu, już nie powinno stwarzać problemów. 

Bliźnięta

Wyczekuj nowych początków w swoim domu. Ten nów może być dla ciebie niesamowicie emocjonalnym przeżyciem. Księżyc aktywuje twój czwarty dom rodziny, zapewniając ci poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty. Popracuj nad wzmacnianiem swoich więzi z tymi, których uważasz za bliskich. Upiększaj swoje wnętrza. Zapraszaj do nich obfitość! Niech w twoich czterech ścianach zagości pożądana przez ciebie energia świeżości. 

Rak

Ponownie połączysz się ze swoim wewnętrznym głosem. Nów księżyca zachęci do mówienia tego, co myślisz, słuchania innych i poprawy sposobu, w jaki się komunikujesz. Twój umysł ma w tej chwili ogromny potencjał. To od ciebie zależy, czy go aktywujesz. Rzuć sobie nowe wyzwanie intelektualne. Nie pozwól, aby twój talent się zmarnował. Wprowadź szare komórki w ruch i oznajmij światu swoje nowe poczynania.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>