Horoskop tygodniowy 2021 na sezon Ryb:

Baran

W tym tygodniu zastanów się dobrze nad tym, czego potrzebuje twoja dusza, a nie ego. W pracy możesz napotkać przeszkody, które wywołają w tobie frustrację. Zamiast próbować przyspieszyć czas i mieć wszystko zrobione na "już, teraz", ponownie przemyśl swoją sytuację. Zastanów się dwa razy, zanim coś postanowisz. Niech w tym momencie to, jak się czujesz, będzie dla ciebie ważniejsze niż kariera.

Byk

Od początku roku 2021 przechodzisz wiele drastycznych zmian. Życie cię zmienia i sprawia, że przeistaczasz się w nową osobę. Twoi bliscy mogą nie być gotowi na tę gwałtowną przemianę. Będziesz przejmować się ich opinią? A może strach przed tym, jak odbierają cię inni, nareszcie ustąpi twoim własnym pragnieniom? Na wzór Ryb, płyń z prądem, za głosem intuicji. 

Bliźnięta

Ten tydzień przetestuje twoją szczerość. Nie tłum emocji. Mów otwarcie o uczuciach. Jeśli masz przed kimś sekrety, lepiej, aby ujrzały światło dzienne właśnie teraz. Przekazuj innym to, w co naprawdę wierzysz, zamiast zniżać się do poziomu plotek. W sezonie Ryb powinnaś nauczyć się przebaczać i odpuszczać sprawy z przeszłości.

Rak

Ostatnie tygodnie mogły być intensywne, ale już za chwilę będziesz w swoim żywiole. Coś się zakończyło po to, abyś wreszcie mogła rozpocząć kolejny rozdział. Uwierzysz w potencjał swoich marzeń - już nic nie będzie przeszkodą, by je spełnić! Zaufaj swoim spontanicznym pomysłom prowadzącym cię na ścieżkę nowych doświadczeń. Płyń na głębiny, ucz się nowych rzeczy i odkrywaj swoje prawdziwe przeznaczenie. 

Zjawiska w tym tygodniu - prognoza ogólna >>