Horoskop na nów Księżyca w Byku 2021:

Baran

Nów w Byku wpłynie na twój drugi dom związany z pieniędzmi. Uważaj, bo teraz możesz mieć obsesję na tle inwestowania w dobra materialne. Te decyzje mogą nie być trafione, dlatego powstrzymaj swoją chęć wydawania. Zamiast tego współpracuj z energią Wenus (patronką Byka), by uporządkować swoje sprawy finansowe.

Byk

Jesteś u progu ekscytującego nowego początku. Rozwijasz się i zmieniasz w zaskakującym tempie, pozbywając się bagażu złych doświadczeń. W trakcie nowiu w Byka powinnaś popracować nad wzmocnieniem miłości do samej siebie. Bądź pewniejsza wszystkiego, w co się angażujesz. Kosmos popycha cię do sukcesu, ale musisz być gotowa na podjęcie ryzyka.

Bliźnięta

Nareszcie odpuszczasz swoje największe lęki. Uwalniasz się od tego, co najbardziej cię stresuje. Nów w Byku sprawi, że nawiążesz uzdrawiający kontakt ze swoim wnętrzem. Energia zjawiska oczyści cię z negatywnych myśli i wrażeń. Pozbądź się bólu, poczucia winy czy strachu przed nieprzewidywalną przyszłością. Zrzuć z siebie balast, który ciąży ci na sercu. 

Rak

Nów w Byku aktywuje twój mrok, przed którym na co dzień uciekasz. Tym samym zachęci cię do rozpoczęcia głębokiego procesu uzdrawiania. Wenus, patronka tego znaku ziemi, wstąpiła w twój dwunasty dom duchowości. Skieruj swoją uwagę do wewnątrz i przepracuj trudne emocje. Tłumienie tych uczuć mija się z celem. Spodziewaj się fali sentymentów, która porwie cię w podróż do przeszłości.

Horoskop tygodniowy - prognoza na nów w Byku 2021 >>