Nowie księżyca są zwiastunami zmian i odnowy. Ten marcowy weekend będzie zachętą do wykonania odważnego kroku. Ponieważ nów wydarzy się w znaku Ryb, Ci, którzy najbardziej go odczują, mogą napotkać blokady umysłowe. Czas wyrwać się ze świata fantazji, by połączyć swoją wizję z rzeczywistością. 

Nów w Rybach przyniesie wyzwania emocjonalne i nakłoni do zmian.

Sprawy skomplikuje obecność Urana. Sytuacje wywołane ów tranzytem będą szansą na uwolnienie się od traum z przeszłości i zrzucenie bagażu emocji. Oto przygotowanie do zaćmienia księżyca w Wadze 25 marca, które uderzy w nasze relacje oraz potrzebę niezależności. Saturn, planeta dyscypliny, również połączy się z nowiem w Rybach, by zakwestionować nasze granice. Ryby mają tendencję do unikania odpowiedzialności. Jeśli znajdujesz się na poniższej liście, przygotuj się na trudne lekcje Saturna. 

Nów Księżyca w Rybach - szczegółowa prognoza >>

BYK

Byku, przygotuj się na zmiany. Jowisz, planeta rządząca wyższą wiedzą, i nieprzewidywalny Uran są teraz aktywne w Twoim znaku zodiaku. Pora uwolnić się od przestarzałych wzorców myślowych. Nów w Rybach wskaże Ci nowe możliwości. Uważaj na pojawiające się wskazówki. Nastaw uszu i miej oczy szeroko otwarte. Nadchodzi przebudzenie. Osobista przemiana, która rozpocznie się teraz, zdziała dla Ciebie cuda w kolejnym miesiącu. 

WODNIK

Wodniku, lepiej nie bierz niczego osobiście. Twój władca Uran ściera się z nastawionym na działanie Marsem. Możesz poczuć obciążenie obowiązkami. Poczujesz wewnętrzne napięcie i konflikt pomiędzy pragnieniem wolności, a potrzebą czucia bezpieczeństwa. Ta presja może być trudna do zniesienia. Postaraj się wcielić w życie zdrową równowagę. 

RYBY

Nów w Twoim znaku sprawi, że poczujesz się jak główna bohaterka. Spodziewaj się jednak pewnych życiowych lekcji. Saturn w Rybach poprosi Cię o ograniczenie Twojej życiowej energii. Zastanów się, kto już nie zasługuje na to, byś dzieliła się z nim całą sobą. Pojawiające się sytuacje po raz kolejny dadzą Ci nauczkę. Te doświadczenia ostatecznie pomogą Ci dokonać właściwych decyzji. Teraz powinnaś zadbać o własne wnętrze.