Horoskop tygodniowy - kwietniowe zaćmienie Słońca

Przed nami najbardziej stresująca pora roku pod względem astrologicznym. Chodzi o sezon zaćmień, w którym dochodzi do przełomowych zmian. Zbiegnie się on z nieszczęsną retrogradacją Merkurego. Kwiecień przyniesie zatem wyzwania dla wszystkich znaków zodiaku. Zwłaszcza, że już za chwilę doświadczymy, czym jest rzadkie całkowite zaćmienie Słońca. Takie kosmiczne okoliczności nie będą obojętne dla naszego życia.

Prognozy na kwiecień:

Zaćmienie Słońca ma miejsce, gdy Słońce i Księżyc goszczą w tym samym znaku zodiaku. Podczas zaćmienia Słońca nasz Srebrny Glob przykrywa swoją tarczą promienie słoneczne. Wydarzenie to wiąże się z podwyższonym stresem. W starożytności wierzono, że ów zjawisko sprowadza na ziemię chaos oraz klęski żywiołowe. 

Energia Barana wskrzesi płomień pasji i nadziei, który żyje w nas wszystkich.

Przygotujmy się więc, bo już 8 kwietnia 2024 doświadczymy niesamowitych rzeczy. Słońce i Księżyc połączą się w Baranie. Ponieważ Baran jest znakiem ognia, zainicjuje nowe początki. Każdy znak zodiaku otrzyma zastrzyk energii oraz zachętę do działania. Stawimy czoła sytuacjom, które wypchną nas ze strefy komfortu.