Wszystko na to wskazuje! Jeszcze kilka miesięcy temu, a dokładnie w marcu tego roku, plotkowano, że Cara Delevingne spotyka się z Paris Jackson. 26-letnia Brytyjka i młodsza o sześć lat Amerykanka zaczęły publikować wspólne insta stories, gdzie było widać, jak w piżamach oglądają wspólnie film. Potem paparazzi sfotografowali, jak dziewczyny tańczą, przytulają i całują się w Los Angeles. Zdjęcia zostały wykonane w restauracji Carlitos Gardel Restaurant, gdzie Delevingne i Jackson imprezowały razem z Macaulay Culkinem (ojcem chrzestnym Jackson) oraz z aktorką i piosenkarką - Brendą Song. Dziś już wiemy, że modelka ma nowy obiekt zainteresowań, a jest nim 28-letnia Ashley Benson, aktorka znana z serialu "Słodkie kłamstewka", czy filmu "Spring Breakers" w reżyserii reżyserii Harmony Korine'a.

Cara Delevingne i Ashley Benson zaręczyły się? >>

Cara Delevingne i Ashley Benson są parą?

Niektore źródła uważają, że ich relacja trwa już od maja - Ashley Benson i Cara Delevingne były widziane, jak razem wychodzą z koncertu Lauryn Hill zorganizowanego w Apollo Theater. Następnie Ashley opublikowała wspólne selfie. W internecie znajdziecie również kadry, jak dziewczyny idą ulicami Nowego Jorku trzymając się za ręce. Miesiąc temu paparazzi uchwycili, jak Delevingne i Benson całują się na londyńskim lotnisku Heathrow (zdjęcia ukazały się na stronie Daily Mail). Jednak obie panie nigdy nie potwierdziły swojego związku. Przez cały ten czas fani mogli zauważyć jak modelka i aktorka nawzajem "lajkują" sobie zdjęcia na instagramie. To nie koniec listu dowodów na związek Cary i Ashley. Zaledwie wczoraj Benson skomentowała najnowsze zdjęcie Cary na insta. Zobaczcie screen:

Modelka i aktorka nie była jej dłużna i również zamieściła komentarz na profilu Ashley. Co więcej, obie pojawiły się w na Festiwalu Filmowym w Toronto na premierze filmu "Her Smell", w którym obie zagrały. Angaż do tej produkcji dostały również Elisabeth Moss, Agyness Deyn, Amber Heard oraz Virginia Madsen.

AKTUALIZACJA:

Ashley Benson zamieściła na swoim instagramie nowe stories. Wynika z niego, że jej konto zostało zhakowane i to nie ona napisała ten komentarz, o którym wszyscy mówią od kilkunastu godzin. "Mine" oraz "I can see your..." zostało już usunięte.

Ashley Benson ujawnia na stories, że ktoś przejął jej profil na instagramie.

 

instagram.com/ashleybenson