Nie chodzi o stylowe, ale neonowe włosy. Ashley Benson może pochwalić się teraz modną fryzurą, podobną do tej, na którą skusiła się niedawno Lily James. Czemu wszyscy ekscytują się nowym lookiem aktorki? Nieustająco obserwujemy kolejne trendy na koloryzację czy cięcie. Poza tym, co chwilę lansowana jest modna "nowa fryzura". Z drugiej strony klasyczne uczesania nadal są w cenie. Przykład? Kim Kardashian West inspiruje się latami 90. a Charlize Therone dekadą później. Benson, gwiazda serialu "Słodkie kłamstewka", może nie zdecydowała się na radykalne skrócenie włosów, ale jej nowy odcień loków zmienił ją diametralnie.

Modne fryzury: Jessica Alba to kolejna gwiazda, która obcięła włosy. Jak teraz wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Włosy ombre znów są modne! Fryzurę w tym stylu ma teraz Kendall Jenner [trendy 2019] >>

Modne fryzury: tweed hair, czyli trend na balayage znów jest hitem w salonach fryzjerskich [jesień 2019] >>

Modne fryzury na jesień 2019: brąz w stylu Ashley Benson

Ashley Benson zachowała swój modny long bob, ale postanowiła zmienić kolor włosów. Pożegnała się z blond pasemkami - teraz jest stylową szatynką. Chodzi o odcień brązu, który ma też wspomniana Lily James. Nowy fryzura, a dokładnie wybrana przez nią koloryzacja wyostrzyła jej rysy i podkreśliła niebieski kolor oczu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ashley Benson (@ashleybenson) Paź 5, 2019 o 9:31 PDT

Niestety nie wiemy, czy ta zmiana spowodowana jest nową rolą aktorki, ale to kolejny dowód na to, że tej jesieni modne będą ciemne włosy. W tym sezonie zostawiamy za sobą rozświetlone loki. Na salony wkroczył wyrafinowany i trochę tajemniczy brąz inspirowany ciemną czekoladą. 

Włosy ombre wracają do łask. Kim Kardashian West to kolejna gwiazda, która wróciła do tej modnej fryzury [trendy 2019] >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Charlize Therone dekadą później0 Paź 6, 2019 o 12:10 PDT