Cara Delevingne i Ashley Benson ogłoszą zaręczyny? To pytanie zadają sobie fani modelki i aktorki oraz zagraniczne tabloidy. Od początku celebrytki traktowały ten związek poważnie i nadal wolą nie dzielić się informacjami na temat swojej relacji z mediami. A to powoduje masę plotek. Od kilku tygodni Cara i Ashley pojawiają się  razem na różnych wydarzeniach, m.in. na ślubie Zoe Kravitz. Paparazzi zauważyli, że obie panie noszą pierścionki na lewej dłoni. Czy chodzi o pierścionek zaręczynowy?

Modne fryzury: kolejna gwiazda zdecydowała się na ten kolor włosów. Jak wygląda teraz Ashley Benson, partnerka Cary Delevingne? [trendy jesień 2019] >>

Cara Delevingne i Ashley Benson zaręczyły się?

Tak twierdzi serwis The Blast powołując się na zdjęcie zrobione we Francji, gdzie Cara Delevingne i Ashley Benson prawdopodobnie świętowały rok swojego związku. Internauci oszaleli, ale czy to prawda? Okazuje się, że to jedynie wyssane z palca plotki. Cara Delevingne i Ashley Benson nie szykują się do żadnej ceremonii czy zaręczyn, co więcej, nie obchodzi ich co myślą sobie inni. 

Cara Delevingne i Ashley Benson: związek. Historia ich relacji

Mimo że o tym związku mówi się od wielu miesięcy, Cara Delevingne i Ashley Benson potwierdziły swoją relację dopiero miesiąc temu. Chodzi o filmik na instagramie opublikowany przez słynną modelkę, gdzie widać jak Brytyjka całują aktorkę.

Pierwsze plotki o tym związku pojawiły się w maju ubiegłego roku. Ashley Benson i Cara Delevingne były widziane, jak wychodzą z koncertu Lauryn Hill zorganizowanego w Apollo Theater. Następnie Ashley opublikowała wspólne selfie. W internecie znalazły się również kadry, jak dziewczyny idą ulicami Nowego Jorku trzymając się za ręce. Potem były zdjęcia pocałunku na londyńskim lotnisku, a modelka i aktorką podgrzewały całą sytuację "lajkując" i komentując sobie zdjęcia nawzajem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#PRIDE @ashleybenson

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne) Cze 14, 2019 o 6:01 PDT