Choć ta informacja zbiega się ze smutną informacją dotyczącą Regé-Jean Page'a. Aktor wcielający się w księcia Hastings nie wróci już na plan serialu "Bridgerton 2". Netflix potwierdził tę informację na oficjalnym instagramie produkcji. Jednak czas otrzeć łzy, to nie koniec fascynującej historii o rodzinie Bridgertonów. W kolejnych odcinkach pojawią się nowe postacie. Poznajcie nowych członków obsady! Kogo zobaczymy w "Bridgertonach sezon 2"?

"Bridgertonowie" sezon 2: sprawdź nazwiska kolejnych aktorów, którzy dołączyli do serialu Netflix

Ekipa jeszcze nie trafiła na plan (czekamy na pierwsze zdjęcia zakulisowe!), ale mato się wydarzyć jeszcze wiosną. Producenci podali kolejne dwa nazwiska, które dołączą do aktorów. Poznamy matkę Kate Sharma, czyli Mary Sharma. Angaż do tej roli otrzymała Shelley Conn. "Lady Mary, córka hrabiego, której małżeństwo z handlarzem wywołało skandal w rodzinie, powraca do Londynu ze swoimi córkami" - ujawnił serwis Deadline. W 2. serii poznamy jeszcze Theo Sharpe'a (w tej roli Calam Lynch). "Mężczyzna jest pracowitym pomocnikiem drukarza. Co ciekawe, nie jest tylko człowiekiem z klasy robotniczej, ale także intelektualistą, który walczy o prawa dla wszystkich".

"Bridgertonowie" na Netflix: kto jeszcze pojawi się w 2. sezonie serialu?

Od kilku dni producenci bombardują nas newsami na temat serialu "Bridgertonowie 2". Wiadomo, że większość aktorów powróci w kolejnym sezonie. To m.in. Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton), Adjoa Andoh (Lady Danbury), czy Golda Rosheuvel (królowa Charlotte). Pojawi się też Phoebe Dynevor, czyli Daphne Bridgerton. "Daphne pozostanie oddaną żoną i siostrą, pomagając bratu w nadchodzącym sezonie towarzyskim i tym, co ma on do zaoferowania - więcej intryg i romansów, niż moi czytelnicy mogą znieść"  - mogliśmy przeczytać w jednej z informacji. 

Kilka miesięcy temu podano również, że w główną bohaterkę 2. sezonu wcieli się Simone Ashley. Aktorka wcieli się w Kate Sharmę (w książce była to Kate Sheffield). Na dodatek, kilka dni temu zagraniczne serwisy podały, że do serialu "Bridgertonowie 2" dołączyła właśnie Charithra Chandran (zagra Edwinę, czyli młodszą siostrę Kate). Kolejną nowością jest Rupert Young, czyli serialowy Jack. Jego postać nie pojawia się w powieściach Julii Quinn. wiadomo jedynie, że "Jack ma powiązania z jedną z najbardziej znanych rodzin i tajemnicą Bridgertonów".

"Bridgertonowie 2": fabuła serialu Netflix

Serial "Bridgertoniewie sezon 2" tym razem skupi się na losach najstarszego syna Anthony'ego. Twórcy idą zgodnie z cyklem Julii Quinn, autorki romansów i kolejne odcinki będą oparte na powieści "Ktoś mnie pokochał":

"Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki.