Ważna informacja dla fanów serialu "Bridgertonowie"! Choć obsada dopiero przygotowuje się do nakręcenia nowego sezonu, Netflix podaje kolejne informacje związane z obsadą. Tym razem chodzi o serialowego księcia Hastings i Daphne Bridgerton. Czy zobaczymy ich w 2. serii?

"Bridgertonowie 2": Regé-Jean Page nie pojawi się w kolejnym sezonie? Znamy dalsze losy księcia Hastings w serialu Netflix

Nad tą kwestią zastanawiano się już w momencie, kiedy miliony użytkowników Netflix obejrzało wszystkie odcinki. Zwłaszcza, że twórcy kierują się chronologią książek Julii Quinn. To koniec plotek i rozmyślań - producenci ogłosili co stanie się głównymi bohaterami pierwszego sezonu "Bridgertonów". Niestety mamy złą wiadomość. Książę Hastings, czyli Regé-Jean Page nie zagra w kolejnych epizodach...

"Drodzy Czytelnicy, podczas gdy oczy wszystkich zwróciły się na historię poszukiwań wicehrabiny dla lorda Anthony'ego Bridgertona, my żegnamy Regé-Jean Page'a, który tak niesamowicie grał księcia Hastings. Będzie nam brakowało obecności Simona na ekranie, ale on zawsze będzie częścią rodziny Bridgertonów" - możemy przeczytać w oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnym profilu serialu na instagramie. A co z księżną Hastings, w którą wciela się Phoebe Dynevor? Co z Daphne Bridgerton?

Śpieszymy z informacją, że była panna Bridgerton pojawi się w 2. sezonie tego hitu Netflix. "Daphne pozostanie oddaną żoną i siostrą, pomagając bratu w nadchodzącym sezonie towarzyskim i tym, co ma on do zaoferowania - więcej intryg i romansów, niż moi czytelnicy mogą znieść".

"Bridgertonowie" na Netflix: kto pojawi się w 2. sezonie serialu?

Większość postaci z pierwszych odcinków "Bridgertonów" na pewno powróci. Na planie serialu Netflix znów spotkają się: Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Golda Rosheuvel (królowa Charlotte). Kilka miesięcy temu podano również, że w główną bohaterkę 2. sezonu wcieli się Simone Ashley. Aktorka wcieli się w Kate Sharmę (w książce była to Kate Sheffield). Na dodatek, kilka godzin temu zagraniczne serwisy podały, że do serialu "Bridgertonowie 2" dołączyła właśnie Charithra Chandran. Portal Deadline ujawnił, że aktorka zagra Edwinę, czyli młodszą siostrę Kate. To właśnie ona początkowo zainteresuje swoją osobą najstarszego Bridgertona. Kolejną nowością jest Rupert Young, czyli serialowy Jack. Jego postać nie pojawia się w powieściach Julii Quinn. wiadomo jedynie, że "Jack ma powiązania z jedną z najbardziej znanych rodzin i tajemnicą Bridgertonów". 42-letni Young ma na koncie rolę w serialu BBC "Merlin" oraz ostatnią adaptację "Tajemniczego ogrodu". 

"Bridgertonowie 2": fabuła serialu, który jest hitem Netflixa

Jak już się domyśliliście, tym razem historia skupi się na Anthony'm Bridgertonie. Producenci idą zgodnie z cyklem Julii Quinn, autorki romansów i kolejne odcinki będą oparte na powieści "Ktoś mnie pokochał". "Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki.