Znamy kolejne informacje dotyczące tego hitu Netflix!

"Bridgertonowie 2": kto otrzymał angaż do nowego sezonu na Netflix?

Na ekranie znów pojawią się: Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Golda Rosheuvel (Queen Charlotte). Fanów ciekawi czy scenarzyści rozwiną też takie postacie jak Colin Bridgerton, który przecież pod koniec sezonu wyjeżdża w długą podróż. I co z Daphne i księciem? Czy poznamy ich dalsze losy?

"Bridgertonowie 2": poznaj nową bohaterkę serialu

Jeśli przeczytaliście już wszystkie powieści Julii Quinn (albo przynajmniej opisy książek), to już z pewnością wiecie, że pojawi się postać Kate Sheffield, która zostanie wybranką Anthony'ego. Producenci głośnego serialu Netflix już podali nazwisko aktorki, która zagra tę pannę na wydaniu. Casting wygrała Simone Ashley. Możecie ją z nać z seriali "Sex Education", "Cormoran Strike" czy "Deep State: Tajny układ". Na dodatek twórcy postanowili zmienić nazwisko książkowej bohaterki na Sharma, żeby podkreślić jej hinduskie korzenie. "Niedawno przybyła do Londynu, Kate jest inteligentną, upartą młodą kobietą, która nie cierpi głupców - w tym Anthony'ego Bridgertona" - podają producenci. Będzie się działo!

"Bridgertonowie": o czym jest głośny serial? Poznaj fabułę 2. sezonu

Serial Netflix jest adaptacją powieści romantycznych Julii Quinn. Pisarka stworzyła osiem niezwykłych historii o członkach rodziny Bridgertonów żyjących w czasach regencji. Powstała również dodatkowa część, będąca podsumowaniem i zwieńczeniem całego cyklu. Twórcy serialu mocno inspirowali się oryginałem i choć zmienili kilka wątków, nadal fabuła przypomina romans Quinn. 

Pierwszy sezon "Bridgertonów" skupiał się na historii miłosnej debiutantki Daphne oraz księcia Hastings. Za to 2. seria pokaże parypetie miłosne najstarszego syna, czyli Anthony'ego. "Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki.