"Śniegu już nigdy nie będzie” powalczy o nominację do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy. To opowieść o mężczyźnie posiadającym niezwykły dar:

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich. - zytamy na stronie producenta, Lava Films.

W sieci pojawił się już zwiastun filmu "Śniegu już nigdy nie będzie”:

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Alec Utgoff ("Stranger Things", "Mission: Impossible – Rogue Nation') oraz Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat i Krzysztof Czeczot.

Przypomnijmy, że ostatni film Małgorzaty Szumowskiej trafił niedawno na Netflix. Producentami "Córki boga" są twórcy odpowiedzialni za sukces "Drive" i "Whiplash". W obsadzie pierwszego anglojęzycznego filmu Szumowskiej znaleźli się m.in. Raffey Cassidy („Zabicie świętego jelenia” i "Kraina jutra") oraz Michiel Huisman z "Gry o tron" i "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Za scenariusz odpowiedzialna była Catherine S. McMullen, natomiast za zdjęcia Michał Englert.