Victoria Beckham śpiewa piosenkę Spice Girls

Krótkie, około 20-sekundowe wideo, które opublikował wczoraj w sieci David Beckham szybko stało się viralem. Widzimy na nim żonę piłkarza, projektantkę i ex-piosenkarkę Victorię Beckham, która... śpiewa piosenkę Spice Girls, legendarnego zespołu pop, do którego kiedyś należała. Posh Spice, bo pod takim pseudonimem była wówczas znana, wzięła udział w karaoke z przyjaciółmi i wystąpiła z piosenką "Stop" z albumu "Spice World" z 1997 roku. Gwiazda nie tylko zaśpiewała fragment utworu, ale też odtańczyła układ taneczny (i widać było po jej minie, że sprawiło jej to dużo radości).

Angelina Jolie wygrała w sądzie z Bradem Pittem. Kolejny głośny proces gwiazd zakończył się>>

W zaledwie kilkanaście godzin filmik obejrzały ponad 4 miliony osób na całym świecie. Co więcej, można pod nim znaleźć rekordową liczbę komentarzy, a fani małżeństwa Beckhamów nie kryją wzruszenia, że mogli znów zobaczyć Victorię z mikrofonem. Kto wie, może piętrzące się pozytywne komentarze sprawią, że wróci znów do kariery muzycznej?

Urocze i zabawne wideo możecie zobaczyć poniżej:

Jennifer Lopez w sukience w kwiatki na miesiącu miodowym w Paryżu. Gwiazda wygląda jak prawdziwa Francuzka>>

 

Johnny Depp wspomina swoją byłą żonę w nowej piosence. Rozstanie dekady trwa>>

Nie tylko Amber Heard i Johnny Depp. Te gwiazdy też były w toksycznych związkach, a ich miłość zakończyła się skandalem>>