Johnny Depp tuż po zakończonym procesie wrócił na scenę muzyczną, która jest jego pasją i jednym z głównych zajęć. Ze względu na ciągnącą się od lat batalię, aktora z Amber Heard oraz oskarżenia skierowane w jego stronę odnośnie przemocy domowej, Depp nie dostawał ostatnio angażu w projektach filmowych. 59-letni aktor skupił się zatem na rozwijaniu swojej kariery muzycznej. W ubiegłym tygodniu fani mężczyzny doczekali się albumu "18", który stworzył razem z Jeffem Beckiem. 

Utwory dotyczące Amber Heard 

Dwie ballady znajdujące się na albumie zostały rzekomo napisane właśnie przez Deppa. Jedna z nich zatytułowana jest “Sad Motherf–kin’ Parade”, a niektóre z wersów utworu wskazują na związek z Amber. Słowa piosenki brzmią: „Siedzisz tam jak pies z siedmioletnim swędzeniem… Gdybym miał dziesięciocentówkę, nie dotarłaby ona do twojej ręki ”.

O albumie "18" Johnnego Deppa i Jeffa Becka

Album, jak twierdzą sami muzycy jest powrotem do ich lat młodzieńczych. Beck w jednym z wywiadów wyznał, że nazwa "18" odnosi się właśnie do tego jak się czuli grając razem. Na krążku oprócz autorskich utworów pojawią się również covery ich ulubionych zespołów w tym: Motown, Beach Boys, Johna Lennona i Velvet Underground.

Przeczytaj więcej: