Victoria Beckham i Nicola Peltz Beckham znów zaprzeczają plotkom o waśni 

Wróćmy jednak do genezy rzekomo napiętych stosunków w klanie Beckhamów. Internauci dotarli po nitce do kłębka od niejasnych doniesień o posępnym nastroju na ślubie Brooklyna i Nicoli do klasycznego starcia teściowej z synową. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy dziedziczka pokaźnej fortuny stanęła przed ołtarzem w białej sukni Valentino. Redaktorki mody zgodnie wychwalały projekt Pierpaola Piccioliego, nazywając go „dziełem sztuki”. Komplementy miały wzbudzić zazdrość Victorii, której propozycje nie zdobyły przychylności panny młodej. Peltz wielokrotnie usiłowała zaprzeczać sensacyjnym domysłom. Tłumaczyła, że atelier eks-Spicetki najzwyczajniej w świecie nie wyrobiło się z terminami i dlatego była zmuszona udać się pod inny adres. „Musiałam wybrać inną suknię. Z ust Victorii nie padło: »Nie możesz tego włożyć«. A ja nie powiedziałam, że nie chcę, aby to ona uszyła suknię” – mówiła poruszona. Jeśli wierzyć zagranicznym mediom sama ceremonia również nie poszła zgodnie z planem. Na nagłówki trafił proces wytoczony wedding plannerkom, które miały nie stanąć na wysokości zadania i nie sprostały wymaganiom rodziny miliarderów. Tabloidy pisały, że nosem kręcili też Beckhamowie. Victoria i David podobno poczuli się odsunięci na boczny tor, kiedy usadzono ich z dala od młodej pary. 

Wspólne przygotowania do tygodnia mody w Paryżu

Ile prawdy kryje się w plotkach? Według samych zainteresowanych – niewiele. Głos w sprawie zabierał nawet Brooklyn Beckham, ale więcej niż tysiąc słów wyraża moda, wokół której usnuto zresztą całą aferę. Victoria i Nicola niestrudzenie dążą do oczyszczenia atmosfery, pozując razem na czerwonym dywanie czy... wymieniając się garderobą. W przededniu pokazu Victorii Beckham na paryskim tygodniu mody jej synowa pokazała się na schodach hotelu Ritz w skórzanej kurtce dobrze znanej fanom Spice Girls. Posh nosiła ją na początku lat 2000., a dziś najwyraźniej przekazała okrycie młodszemu pokoleniu. Internauci spekulują, że na tym się nie skończy. Niektórzy sądzą, że 29-latka weźmie udział w pokazie swojej teściowej jako modelka. A nawet jeśli nie stanie na wybiegu, to i tak przyciągnie wszystkie spojrzenia, zasiadając w pierwszym rzędzie w transparentnej kreacji. Na profilu Victorii można zobaczyć zakulisowy kadr z przymiarek, na którym w oczy rzuca się właśnie transparentna sukienka z jasnego materiału. Nie sposób nie wspomnieć też o Victorii, która po niegroźnym incydencie na siłowni, z powodzeniem zestawia szykowne buty na obcasie z obuwiem ortopedycznym. I niezmiennie wygląda przy tym elegancko.

Czy to wystarczy, aby ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości? Cóż, złośliwcy i tak powiedzą, że z rodziną to tylko na zdjęciach.