Jennifer Lopez w sukience w kwiatki. Stylizacja gwiazdy z Paryża

Niedługo po słynnym, chociaż cichym, ślubie z Benem Affleckiem, J.Lo i jej świeżo upieczony mąż wyruszyli w podróż poślubną. Miesiąc miodowy postanowili spędzić w Europie i zatrzymali się w Paryżu, gdzie od kilku świętują swoje zamążpójście. Paparazzi przyłapali ich już podczas spacerów i romantycznych chwil, ale to, co najbardziej przykuwa uwagę - to rozpromieniona Jennifer Lopez i jej genialne stylizacje. 

Jennifer Lopez i odważna sukienka Versace w tropikalne wzory. Jak to się stało, że w 2000 roku zrewolucjonizowała Google? [One dress show]>>

Do naszych ulubionych zdecydowanie należy sukienka midi w stylu vintage: na grubych ramiączkach i z gorsetową górą, zatopiona w przełamanej bieli i kwiecistych wzorach. Gwiazda wyglądała w niej jak prawdziwa paryżanka, ale uzupełniła ją o nowoczesne przeciwsłoneczne okulary-aviatory z karmelowymi szkłami i buty na wysokim obcasie. Jej stylizacja szybko zdobyła rzesze fanów, którzy w internetowych komentarzach nie kryli zachwytów: "Pięknie!", "Wow!", "Uwielbiam". 

Wy też zakochałyście się w kreacji J.Lo? Udało nam się wyśledzić, że to projekt kultowej marki Reformation, która działa od 2009 roku.

Proponuje szeroką gamę dziewczęcych sukienek, które podkreślają figurę i są jednocześnie zmysłowe oraz romantyczne. Poza tym firma jest od 2015 roku całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla i stara się mieć pozytywny wpływ na klimat. Jedno z ich słynnych haseł to: "Save the earth, one sustainable dress at a time". Trudno jest namierzyć ten model w internecie, więc najpewniej zdążył się już wyprzedać. Ale kto wie - może uda Wam się zdobyć go jeszcze w drugim obiegu? Żeby zaostrzyć sobie apetyt na poszukiwania, polecamy zajrzeć do naszej galerii, gdzie przyjrzycie się dokładnie świetnej stylizacji J.Lo.

5 zasad pielęgnacji, które stosuje Jennifer Lopez, aby mieć jędrną skórę w wieku 53 lat>>