Suki Waterhouse i Robert Pattinson to jedna z najbardziej lubianych i jednocześnie tajemniczych par w Hollywood. Obydwoje bardzo dbają o swoją prywatność, a dowodem a to może być m.in. fakt, że pierwsze oficjalne wyjście, a następnie debiut na czerwonym dywanie zaliczyli po 4 latach związku odpowiednio na pokazie Diora i gali Met. „Miłość traci całą swoją wyjątkowość, gdy dopuszczasz do niej zbyt wiele osób”, wyznał w jednym z wywiadów aktor, który zasłynął rolą wampira w serii “Zmierzch” i konsekwentnie się tego trzyma. W przypadku tego związku na próżno szukać wspólnych zdjęć w social mediach. W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że Suki i Robert spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, a para jest zaręczona. Brytyjska aktorka i modelka, która niedawno została mamą, zrobiła wyjątek i podzieliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem ze swoim dzieckiem.  

Suki Waterhouse pokazała pierwsze zdjęcie dziecka 

Niedawno Suki Waterhouse i Robert Pattinson zostali przyłapani na spacerze z wózkiem. Nikt wówczas nie miał wątpliwości, że para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Podczas przechadzki po ulicach Los Angeles wyglądali na bardzo szczęśliwych. Teraz Suki postanowiła oficjalnie potwierdzić tę informację i opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa, podpisując je: “witaj na świecie, aniołku”. Pod postem natychmiast posypały się gratulacje. Nie wiadomo, jakiej płci oraz jak ma na imię pierwsze dziecko Suki Waterhouse i Roberta Pattinsona, sądząc jednak po kolorze wózka, z którym spacerowali, możemy wnioskować, że jest to dziewczynka

Suki Waterhouse i Robert Pattinson – historia związku 

Pierwsze doniesienia o ich związku pojawiły się w 2018 roku. Podobno zaczęli randkować kilka miesięcy wcześniej i szybko się w sobie zakochali. Przez kilka lat milczeli na temat łączącej ich relacji, stroniąc od ścianek, czerwonych dywanów i blasków fleszy. Wyjątek zrobili dopiero w 2022 roku, zaliczając pierwsze wspólne oficjalne wyjście na pokazie domu mody Dior, którego Robert Pattinson jest ambasadorem od ponad 10 lat. Potem pojawili się na gali MET i od tamtej pory nie pojawili się już razem na czerwonym dywanie. Nie narzekali jednak na brak zainteresowania ze strony fotoreporterów, a doniesienia osób z ich otoczenia nie pozostawiały wątpliwości, że Suki Waterhouse i Robert Pattinson są w sobie bardzo zakochani, uwielbiają spędzać ze sobą czas i planują wspólną przyszłość. 

Brytyjska aktorka i modelka w wywiadzie dla “The Times” po raz pierwszy otworzyła się na temat związku ze starszym o 5 lat partnerem. Jestem w szoku, że jestem tak szczęśliwa z kimś po prawie pięciu latach razem, wyznała Suki na łamach magazynu. Chwilę później okazało się, że jest w ciąży. Wieści o tej wspaniałej nowinie przekazała w naturalny sposób na scenie podczas swojego koncertu na festiwalu Corona Capital w Meksyku. “Pomyślałam, że założę coś świecącego, żeby odwrócić waszą uwagę od czegoś innego. Nie jestem pewna, czy mi wyszło”, zażartowała ze sceny. 

Niedługo po ogłoszeniu ciąży, Suki Waterhouse i Robert Pattinson zostali przyłapani na spacerze w Londynie, a uwagę fanów przykuł pierścionek z diamentem nie pozostawiając wątpliwości, że para właśnie się zaręczyła. W tym roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Nieznana jest płeć maleństwa i znając tę parę nie poznamy jej szybko. Nie wiadomo również nic na temat ich ślubu. Natomiast jedno jest pewne: świeżo upieczeni rodzice Suki Waterhouse i Robert Pattinson są wciąż zakochani i planują wspólną przyszłość.