Aktorzy ogłosili swoje rozstanie na Instagramie i zrobili to w typowy dla siebie sposób. Opublikowali zdjęcie w strojach tenisowych z oświadczeniem:

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher

 

„Po długim meczu tenisowym trwającym ponad dwadzieścia lat, wreszcie kładziemy nasze rakiety na bok” - czytamy w oświadczeniu. „W 2023 roku wspólnie złożyliśmy wniosek o zakończenie naszego małżeństwa. Zawsze priorytetyzowaliśmy naszą prywatność i cicho pracowaliśmy nad tą zmianą. Nadal dzielimy się miłością i oddaniem dla naszych dzieci. Szczerze doceniamy, że respektujecie życzenie naszej rodziny dotyczące prywatności.”

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher - historia związku

Para poznała się na przyjęciu w Australii w 2002 roku, zaręczyła się w 2004 roku i wzięła ślub w 2010 roku. Baron Cohen i Fisher mają razem troje dzieci. Fisher jest najlepiej znana ze swojej pracy komediowej w filmach „Nocny Rajd,” „Confessions of a Shopaholic” i „Bachelorette.” Ma także bogatą karierę dubbingową i niedawno pojawiła się w najnowszej części „Strażników Galaktyki” w filmie Marvela, a także w „Strays” i „Rango.” Baron Cohen zyskał sławę tworząc komediowe postacie w swoim programie „Ali G”, który dał początek kilku spin-offom i filmowi „Borat.”