Hunter Schafer to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 25-latka zdobyła popularność w serialu “Euforia”, gdzie wcieliła się w jedną z głównych ról. Widzowie pokochali nie tylko transpłciową Jules, ale także Hunter, która jest równie autentyczna co jej postać. Ku zaskoczeniu widzów twórcy serialu ujawnili niedawno, że nie powstanie 3. sezon “Euforii”. Amerykańska gwiazda, która rozpoczynała karierę jako modelka i ma na koncie współpracę z domami mody takimi jak Miu Miu, Versace i Dior, nie zwalnia jednak tempa. Aktorka próbuje swoich sił w innych gatunkach i właśnie zagrała główną rolę w thrillerze Cuckoo. Z tej okazji Hunter Schafer udzieliła wywiadu magazynowi “GQ”, w którym otworzyła się nie tylko na temat swojej kariery, ale także życia prywatnego, ujawniając, że jakiś czas temu była w związku ze swoją bliską przyjaciółką i znaną artystką.

Hunter Schafer otworzyła się na temat związku z Rosalíą

Hunter Schafer w końcu rozwiała wszelkie spekulacje na temat swojej relacji z Rosalíą. Jakiś czas temu krążyły plotki o tym, że amerykańska aktorka i hiszpańska artystka mogą być zaangażowane w romantyczny związek. “Przez tak długi czas było wiele spekulacji”, podsumowała 25-latka w wywiadzie dla “GQ” i przyznała, że raz chciała o wszystkim powiedzieć i mieć to za sobą, jedna jej druga część wiedziała, że to nie jest niczyj interes. 

fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images

Jak wynika z jej najnowszej rozmowy, Hunter Schafer i Rosalía w końcu postanowiły, że opowiedzą światu o ich związku. “To coś, czym chętnie się podzielę. I myślę, że ona też tak czuje". Okazuje się, że Hunter i Rosalía spotykały się w 2019 roku, ale po 5 miesiącach zakończyły romantyczną relację i od tamtej pory pozostają bliskimi przyjaciółkami. “Ona jest moją rodziną bez względu na wszystko”, podsumowała Hunter Schafer. 

Aktorka wyznała również, że obecnie jest singielką i wciąż dochodzi do siebie po rozstaniu z Dominickiem Fike’em. Przypomnijmy, że para była razem rok, a młodzi aktorzy byli w sobie bardzo zakochani, czym chętnie się dzielili. Niestety ich relacja nie przetrwała. W jednym z wywiadów Dominic otworzył się na temat rozstania z Hunter, twierdząc, że kończy ze związkami na jakiś czas ze względu na swoje trudne dzieciństwo i współuzależnienie, które wpływa na jego romantyczne relacje.