W ten zabawny sposób Suki Waterhouse potwierdziła coś, co jej fani wiedzieli już od dawna. Zdjęcia Brytyjki z widocznie powiększonym brzuszkiem pojawiały się w mediach od tygodni. Modelka nie ukrywała specjalnie swojego błogosławionego stanu - paparazzi wielokrotnie robili jej zdjęcia, gdy samotnie lub z Robertem Pattinsonem robi zakupy i spaceruje w dopasowanych strojach. Spekulacji nie uciszyło wspólne pojawienie się zakochanych na GO Campaign's Annual Gala 2023 w październiku. Piosenkarka wystąpiła wówczas w zwiewnej, prześwitującej sukni z podwyższonym stanem. Jeden rzut oka wystarczył by wiedzieć, że para spodziewa się dziecka.

Alberto E. Rodriguez/Getty Images

Suki Waterhouse potwierdziła, że jest w ciąży

Swoje długie milczenie w tej kwestii Suki przerwała na niedawnym koncercie w Meksyku, gdzie przyznała, że słabo idzie jej odwracanie uwagi od ciążowych krągłości. "Nie jestem pewna, czy to działa" - rzuciła żartem, gdy spod jej obcisłej, błyszczącej sukienki wyraźnie wyłaniał się zarys sporego już brzuszka. Po jej słowach tłum fanów wpadł w prawdziwą euforię. Całą sytuację zarejestrowało MTV Latin America - stacja kilka godzin temu wrzuciła filmik na swojego TikToka.

@mtvla Suki Waterhouse este pais es tuyoooo🫵🇲🇽🩵 #CoronaCapitalxMTV #CoronaCapital #CoronaCapital23 #DeGiraConTikTok #TikTokMeHizoVer #SukiWaterhouse ♬ original sound - MTVLA

Suki Waterhouse i Robert Pattinson zostaną po raz pierwszy rodzicami

Modelka i aktor spotykają się od 2018 roku. Jest między nimi 6 lat różnicy. Oboje bardzo chronią swoją prywatność i przez długi czas, odkąd media odkryły łączącą ich relację, para konsekwentnie odmawiała komentarzy na swój temat. Ich związkowy status potwierdziła dopiero znajoma pary, publikując ich wspólne zdjęcie po ponad roku od rozpoczęcia związku. Robert Pattison dopiero w 2022 roku zaczął otwarcie mówić o Suki jako o swojej dziewczynie i zdradzać więcej szczegółów z ich wspólnego życia. Rok temu, w grudniu 2022, para zaliczyła ściankowy debiut i po raz pierwszy pojawiła się razem na pokazie Dior fall 2023 menswear. Od tego czasu Suki i Robert zaczęli podejmować kolejne kroki ku większej stabilizacji - na początku 2023 roku kupili dom w Hollywood, a na jesieni w mediach zaczęły krążyć plotki o ciąży aktorki. Spekulacje potwierdziły się i już niedługo para po raz pierwszy doczeka się dziecka.