Powiedzmy sobie szczerze, fani przyjmą z entuzjazmem każdy skrawek – nawet niepotwierdzonych – informacji. Wiadomość o tym, że Suki Waterhouse i Robert Pattinson już niebawem powitają na świecie dziecko, wprawiła w zachwyt wszystkich miłośników „Daisy Jones and the Six”, „Love, Rosie” sagi „Zmierzch” czy nowego „Batmana”. Choć zakochani nigdy nie spotkali się na planie filmowym, to udowodnili, że są dla siebie stworzeni... na czerwonych dywanach. Internauci z rozrzewnieniem wspominają ich czarujące uśmiechy i czułe gesty wymieniane bez skrępowania przed galą Met. Kiedy wydawało się, że maksymalny poziom słodyczy został już osiągnięty, Brytyjka ogłosiła nowinę o ciąży. Aktorka i piosenkarka wzięła przykład z Rihanny i wyjątkowym stanem pochwaliła się na scenie. 

Suki Waterhouse i Robert Pattinson nie mogą doczekać się narodzin dziecka. Media zbadały nastrój przyszłych rodziców

Po występie w Meksyku chyba nikt nie ma już wątpliwości, że przyszła mama w dobrym samopoczuciu wygląda spotkania z pierwszą pociechą. Kto potrzebuje dodatkowego potwierdzenia, znajdzie je na stronie internetowej magazynu People. Redakcja amerykańskiego pisma dotarła do osób z otoczenia pary i zacytowała kilka słów, które będą jak miód na serce fanów Suki i Roberta. Już na wstępie anonimowe źródła przestrzegają, że po gwiazdorskim duecie nie należy spodziewać się przesadnej wylewności w kontaktach z mediami.

„Starają się trzymać swoje życie w tajemnicy i jak najdalej od ciekawskich spojrzeń” – czytamy.

„Podchodzą do sprawy bardzo poważnie. Nadejście dziecka to dla nich bezgraniczna radość. Są tak zachwyceni, że nie da się tego opisać” – kontynuuje znajomy pary. Kolejna osoba dodaje, że do tej pory pochłonięci zawodowymi zobowiązaniami Waterhouse i Pattinson są świadomi, że ich priorytety w najbliższym czasie ulegną przetasowaniu. „Czują się gotowi na dziecko i nie mogą się doczekać, aż zostaną rodzicami. Oboje dużo pracują, ale to jest coś, czego pragną. Wiedzą, że ich życie ulegnie zmianie, ale są tym podekscytowani” – zapewnia informator.

Suki Waterhouse i Robert Pattinson spotykają się od 2018 roku. Choć rzadko zabierają głos na temat łączących ich uczuć, gwiazda pozwoliła sobie na jeden wyjątek. „Jestem w szoku, że jestem z kimś tak szczęśliwa od prawie pięciu lat” – wyznała przed kilkoma miesiącami w rozmowie z The Times. „Któregoś razu miałam dwa dni wolnego i bez chwili zastanowienia pojechałam się z nim zobaczyć [...] Za każdym razem jestem niesamowicie podekscytowana, gdy widzę jego imię na ekranie mojego smartfona, nawet jeśli to tylko SMS. Myślę, że on czuje to samo. Mamy sobie tak wiele do powiedzenia, uważam, że jest bardzo zabawny”.  Trzymamy kciuki, aby w trakcie urlopu rodzicielskiego spędzili ze sobą jak najwięcej czasu!