Sezon nagród w rozkwicie, co oznacza, że znakomitych stylizacji mamy ostatnimi czasy pod dostatkiem. Nie jest łatwo wyróżnić się w tłumie gwiazd, gdzie wszyscy ubrani są przez topowe domy mody. Suki Waterhouse podołała jednak karkołomnemu zadaniu. Spodziewająca się dziecka 32-latka wzięła lekcję ciążowego stylu od Rihanny i francuskich it-girls – zamiast ukrywać krągłości pod luźnymi fasonami, podkreśliła piękno zmieniającego się ciała. Aktorka stanęła przed fotoreporterami w projekcie Pierpaola Picciolego. Suknia Valentino przyciągała uwagę wycięciami odsłaniającymi plecy i boki sylwetki. W oczy rzucała się pokaźna kokarda na biodrach oraz praktyczne kieszenie, znacznie ułatwiające pozowanie w świetle fleszy.

Suki Waterhouse eksponuje ciążowe krągłości na czerwonym dywanie. Partnerka Roberta Pattinsona olśniła na rozdaniu nagród Emmy

Jay L. Clendenin / Los Angeles Times via Getty Images

Suki Waterhouse przyznała, że przygotowania do wielkiej gali rozpoczęła już przed kilkoma miesiącami. Uroczystość rozdania nagród Emmy początkowo zaplanowana była na wrzesień zeszłego roku, ale datę przesunięto z uwagi na hollywoodzkie strajki. W związku z tym kreacja z kolekcji couture na wiosnę 2023 musiała zostać poddana krawieckim poprawkom. „Byłam bardzo podekscytowana tą stylizacją od Valentino. Przymierzyłam ją kilka miesięcy temu, ale tak naprawdę nie zmieściłam się w nią – musiałam przyłożyć ją do siebie. Przymiarka polegała na tym, że po prostu trzymałam ją przy ciele, więc musieli rozłożyć ją na części i przeprojektować, aby pasowała na brzuszek. Bardzo się cieszę, że się udało” – wyjaśniła w rozmowie z E! News.

Gilbert Flores/Variety via Getty Images

Nowina o ciąży Suki Waterhouse trafiła na nagłówki w listopadzie. Ojcem dziecka jest Robert Pattinson. Aktorska para jest w związku od ponad pięciu lat. Oboje słyną z rozsądnego podejścia do dzielenia się szczegółami prywatnego życia na łamach prasy. Długo chronili swoją relację przed ciekawskimi spojrzeniami. Debiut na czerwonym dywanie zaliczyli dopiero w grudniu 2022 roku. Od kilku miesięcy mówi się z kolei o zaręczynach i rychłym ślubie. Anonimowe źródła donoszą, że zakochani z utęsknieniem wypatrują momentu narodzin potomka. „Przyjście na świat dziecka będzie dla nich absolutną radością. Są zachwyceni, nie mogę się doczekać, aż zostaną rodzicami” – pisała zagraniczna prasa. W doniesieniach musi kryć się sporo prawdy – patrząc na najnowsze zdjęcia przyszłej mamy, nie da się nie zauważyć, że gwiazda wprost promienieje.