Gwiazdorska para spodziewa się pierwszego dziecka, a mniej więcej w tym samym czasie pojawiły się również plotki o ich zaręczynach.

fot. James Devaney/GC Images/Getty Images

Suki Waterhouse i Robert Pattinson zaręczyli się

Na początku tygodnia para wywołała plotki o zaręczynach po tym, jak Suki Waterhouse została przyłapana z pierścionkiem na lewej dłoni podczas spaceru po Londynie. Jako pierwszy podał o tym informację serwis TMZ.

„Są zaręczeni. Oboje chcą się pobrać. To dla nich ważne.” - podaje natomiast źródło amerykańskiego magazynu People.

Suki Waterhouse potwierdziła, że jest w ciąży

19 listopada podczas koncertu w Mexico City Brytyjka w żartobliwy sposób potwierdziła doniesienia o ciążowym brzuszku. „Dziś założyłam coś ekstra błyszczącego, bo pomyślałam, że może odwróci to uwagę od czegoś innego…”- zwróciła się do fanów ze sceny.

31-latka potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się dziecka, choć pogłoski w zagranicznych mediach mówiły o tym już wcześniej. Artystka nie ukrywała brzuszka, spacerując często z Pattinsonem w dopasowanych strojach.

Odtwórca roli najnowszego Batmana podobno nie może doczekać się, aż zostanie tatą.

37-letni Pattinson po raz pierwszy spotkał Waterhouse w lipcu 2018 r. Wówczas przyłapano ich w Londynie. Cztery lata później para zadebiutowała na czerwonym dywanie, biorąc udział w pokazie Dior Men jesień-zima 2023 w egipskiej Gizie.

Przez cały okres ich związku oboje starali się zachować prywatność. W 2019 roku, zapytany przez „The Sunday Times” o związek Pattinson ujawnił: „Jeśli wpuścisz ludzi, zdewaluuje to wartość miłości”.