Kilka dni temu głośno było o rekordowej komedii Netflix, którą w ciągu trzech dni od premiery obejrzało ponad 30 milionów widzów na całym świecie. Ten sukces należy do produkcji "Zabójczy rejs" (po ang. "Murder Mystery") z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem. Teraz okazuje się, że jeden z seriali Netfliksa również może poszczycić się świetnym wynikiem oglądalności. Poznajcie triumfatora czerwcowej ramówki. 

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>

Ten serial pobił rekord oglądalności na Netflix! Chodzi o produkcję, która miała premierę na początku lipca >>

Wciągające seriale. Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i innych platformach streamingowych?

Ten znany serial produkcji Netflix jest hitem czerwca! O który tytuł chodzi?

TV Time ujawnił swoje dane z początku tego miesiąca, a dokładnie od 3 do 9 czerwca oraz od 10 do 16 czerwca. I co wynika z tej analizy? Najchętniej oglądanym serialem na platformach streamingowych był... "Lucyfer"! Premiera 4. sezonu odbyła się 8 maja - wychodzi na to, że widzowie nie mogą rozstać się ze swoim ulubionym diabłem, stworzonym przez DC Comics. Co ciekawe, pierwsze trzy serie zostały wyprodukowane przez Fox, Netflix wykupił potem prawa do tego tytułu, a szybki sukces nowego "Lucyfera" sprawił, że producenci już zamówili 5. sezon przygód upadłego anioła mieszkającego w Los Angeles.

"The Crown 3": kiedy premiera? Gwiazda serialu uchyla rąbka tajemnicy >>

Kolejne miejsca zajmują: "Good Girls", "Gra o tron", "Przyjaciele", "Chirurdzy", czy "Riverdale".

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>3

"Lucyfer" na Netflix: o czym jest ten serial?

Oficjalny opis 1 sezonu brzmi: "Lucyfer Morningstar to Władca Piekieł, którego nudzi dotychczasowe życie. Postanawia więc porzucić swoją funkcję i przenieść się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego. Gdy dochodzi do zabójstwa wschodzącej gwiazdy muzyki pop, postanawia użyć swoich nadprzyrodzonych mocy, aby pomóc schwytać mordercę. Wkrótce rozpoczyna pracę w policji i stara się karać ludzi za zbrodnie".

W role główne wcielili się: Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt, D.B. Woodside, a także Kevin Alejandro. Twórcą serialu "Lucyfer" jest Tom Kapinos ("Californication").

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>4

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>5

"Lucyfer" na Netflix: zwiastuny serialu