W końcu! Od miesięcy czekamy o nowych nazwiskach w obsadzie "The Crown", a co z samą premierą? Netflix nadal milczy w tej sprawie, pozostają nam tylko plotki. Od dłuższego czasu wiadomo, że 3. sezon "The Crown" wiąże się z dużymi zmianami, głównie wśród ekipy aktorskiej. Wiele miesięcy temu twórca serialu, Peter Morgan stwierdził, że ci sami aktorzy nie mogą wcielać się w osoby starsze od nich o 30 (czy więcej) lat ("Nie możesz oczekiwać od kogoś młodszego, że dobrze zagra osobę w średnim wieku"). Dlatego Claire Foy została zastąpiona przez Olivię Colman, a w księcia Filipa wcieli się Tobias Menzies ("Underworld: Wojny krwi", "Outlander", Terror"). Wiemy również, że Helena Bonham Carter to "nowa" księżniczka Małgorzata. A co z datą premiery 3. sezonu "The Crown"?

The Crown 4: jak wygląda serialowa księżna Diana? Są już pierwsze zdjęcia z planu produkcji Netflix >>

The Crown 4: Emma Corrin jak księżna Diana. Mamy nowe zdjęcia z planu serialu Netflix >>

"The Crown 3": kiedy premiera?

Od kilkunastu tygodni plotkuje się, że nowe odcinki trafią do Netflix jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że to prawda! A przynajmniej tak twierdzi Tobias Menzies. Podczas wywiadu dla radia BBC ujawnił: "Nakręciliśmy trzeci sezon i pierwsze sceny rozgrywają się w listopadzie", dlatego aktor uważa, że nowe odcinki trafią na platformę właśnie w listopadzie 2019 roku. Premiera poprzedniej serii odbyła się w grudniu 2017, a pierwszej w listopadzie 2016 roku. 

Przypomnijmy, każdy sezon serialu "The Crown" opowiada inną część historii brytyjskiej rodziny królewskiej a dokładnie aktualnie panującej Elżbiety II. Kolejne odcinki będą skupiać się na wydarzeniach z lat 60. Wiemy już, że w 4. serii "The Crown" zobaczymy Gillian Anderson. Domyślacie się o jaką rolę chodzi? Gwiazda odegra legendarną postać Margaret Thatcher, premier Wielkiej Brytanii w latach 1979-1990. "Żelazna Dama" była pierwszą kobietą premier oraz politykiem z najdłuższym stażem na tym stanowisku we współczesnej historii tego kraju.