Netflix kilka razy w miesiącu prezentuje swoje nowości. Od filmów fabularnych, przez dokumenty, seriale, po animacje. I tak jest co miesiąc. W czerwcu będziemy mogli obejrzeć m.in. drugi sezon "Dark" i "Taśm winy", piątą odsłonę "Czarnego lustra", ostatnia część "Jessiki Jones", "Opowieści z San Francisco", miniserial "Szefowie kuchni w akcji", czy dokument "Rolling Thunder Revue: Opowieść o Bobie Dylanie" od Martina Scorsese. Jednak żaden z wymienionych tytułów nie osiągnął wyniku, jak pewna nowa komedia od Netflix. W ciągu trzech dni od premiery film obejrzało ponad 30 milionów osób!

Komedie romantyczne 2020. Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>

Ten serial pobił rekord oglądalności na Netflix! Chodzi o produkcję, która miała premierę na początku lipca >>

Ten film jest hitem na Netflix. W ciągu kilku dni obejrzało go ponad 30 milionów osób!

O jaką produkcję Netflix chodzi? Ten sukces osiągnęła komedia z udziałem Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem, czyli "Zabójczy rejs" (po ang. "Murder Mystery"). Film trafił na platformę 14 czerwca i już stał się przebojem na ten miesiąc, a raczej w historii tej firmy. Film z Aniston miał najlepszy weekend otwarcia. Według wstępnych badań, ten tytuł obejrzało 13.17 mln widzów z USA i Kanady oraz 17.5 mln widzów z innych krajów. Wśród rekordzistów Netfliksa jest również "Nie otwieraj oczu" (po ang "Bird Box") z Sandrą Bullock. Film zdobył aż 45 milionów wyświetleń w ciągu siedmiu dni. Czy "Zabójczy rejs" to przebije?

Netflix usuwa jedną ze scen w serialu "13 powodów"! O którą chodzi? >>

"Zabójczy rejs" na Netflix. O czym jest?

Nowojorski policjant zabiera swoją żonę na dawno obiecaną podróż po Europie. Przypadkowo spotkany na pokładzie samolotu mężczyzna zaprasza ich na prywatne spotkanie rodzinne na ogromnym jachcie należącym do leciwego miliardera Malcolma Quince'a. Kiedy Quince zostaje zamordowany, małżeństwo staje się głównymi podejrzanymi w śledztwie.

To nie pierwszy wspólny film Jennifer Aniston i Adama Sandlera. Para zagrała już w "Żona na niby" z 2011 roku.

"Zabójczy rejs" na Netflix: zwiastun