Na ten serial czekały miliony fanów! Prawie dwa lata musieliśmy cierpliwie czekać na kolejne odcinki "Stranger Things". Bycie cierpliwym opłaciło się. Nowy sezon wciągnął nas od pierwszych minut - było zabawnie, nostalgicznie, ale i przerażająco. Widzowie docenili dalszą część fabuły, kostiumy i scenografię, a także zdjęcia i genialną obsadę, do której dołączyła m.in. Maya Hawke. Niektórym zakręciła się łezka w oku (nie powiemy dlaczego!), a inni podkreślali, jak bardzo Millie Bobby Brown, czy Finn Wolfhard wyrośli. To wszystko złożyło się na świetny wynik 3. sezonu "Stranger Things". Show właśnie pobiło rekord na platformie Netflix.

"The Crown 3": kiedy premiera? Gwiazda serialu uchyla rąbka tajemnicy >>

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>

5 powodów dlaczego warto obejrzeć "Stranger Things 3" >>

"Stranger Things" pobił rekord oglądalności na Netflix! 

Zgadniecie ile osób obejrzało już nową serię "Stranger Things"? W ciągu czterech dni od premiery, czyli 4 lipca, show obejrzało już ponad 40 milionów widzów! A prawie połowa, 18 milionów, zobaczyła już cały sezon. Te liczby mogą być jeszcze większe, ponieważ nie wiadomo ile osób korzysta z jednego konta. Dane ujawnił sam Netflix na swoim oficjalnym Twitterze. "To więcej niż w przypadku jakiegokolwiek filmu czy serialu w ciągu pierwszych czterech dni." - możemy przeczytać w komunikacie. 

Ten słynny serial zaraz zniknie z platformy Netflix! O jaki tytuł chodzi? >>

Przypomnijmy, pod koniec czerwca Netflix ujawnił, że komedia z udziałem Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem, czyli "Zabójczy rejs" (po ang. "Murder Mystery") ustanowiła rekord Netflixa. W ciągu trzech dni od premiery film obejrzało ponad 30 milionów osób. Według wstępnych badań, ten tytuł obejrzało 13.17 mln widzów z USA i Kanady oraz 17.5 mln widzów z innych krajów. Teraz najlepszy wynik należy do "Stranger Things". Co ciekawe, najchętniej oglądanym serialem w czerwcu na platformach streamingowych był "Lucyfer"

"Stranger Things" na Netflix: o czym jest 3. sezon?

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

Netflix: nowości na sierpień 2019 >>

"Stranger Things": powstanie 4. sezon?

Netflix jeszcze oficjalnie nie potwierdził 4. sezonu "Stranger Things", ale Shawn Levy, producent podwykonawczy serialu, ujawnił: "Muszę przyznać, że mam dobre przeczucia co do tego, co wydarzy się w 4. sezonie. Tak, kolejny sezon serialu nastąpi" powiedział w rozmowie z serwisem Collider. Zagraniczne portale podają, że kolejne odcinki trafią na Netflix najwcześniej jesienią 2020 roku. Podobno czwarta część będzie ostatnią serią, kończącą historię "Stranger Things". 

Jak gwiazdom "Stranger Things" smakowały polskie słodycze? >>

Ten horror od Netflix jest tak przerażający, że widzowie idą potem spać przy włączonym świetle >>

"Stranger Things 3": zwiastun ostatniego sezonu na Netflix