Na ten serial czekały miliony fanów! Prawie dwa lata musieliśmy cierpliwie czekać na kolejne odcinki "Stranger Things". Bycie cierpliwym opłaciło się. Nowy sezon wciągnął nas od pierwszych minut - było zabawnie, nostalgicznie, ale i przerażająco. Widzowie docenili dalszą część fabuły, kostiumy i scenografię, a także zdjęcia i genialną obsadę, do której dołączyła m.in. Maya Hawke. Niektórym zakręciła się łezka w oku (nie powiemy dlaczego!), a inni podkreślali, jak bardzo Millie Bobby Brown, czy Finn Wolfhard wyrośli. To wszystko złożyło się na świetny wynik 3. sezonu "Stranger Things". Show właśnie pobiło rekord na platformie Netflix.

5 powodów dlaczego warto obejrzeć "Stranger Things 3" >>

"13 powodów" na Netflix: będzie 4. sezon serialu! >>

"Stranger Things" pobił rekord oglądalności na Netflix! 

Zgadniecie ile osób obejrzało już nową serię "Stranger Things"? W ciągu czterech dni od premiery, czyli 4 lipca, show obejrzało już ponad 40 milionów widzów! A prawie połowa, 18 milionów, zobaczyła już cały sezon. Te liczby mogą być jeszcze większe, ponieważ nie wiadomo ile osób korzysta z jednego konta. Dane ujawnił sam Netflix na swoim oficjalnym Twitterze. "To więcej niż w przypadku jakiegokolwiek filmu czy serialu w ciągu pierwszych czterech dni." - możemy przeczytać w komunikacie. 

Netflix usuwa jedną ze scen w serialu "13 powodów"! O którą chodzi? >>

Przypomnijmy, pod koniec czerwca Netflix ujawnił, że komedia z udziałem Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem, czyli "Zabójczy rejs" (po ang. "Murder Mystery") ustanowiła rekord Netflixa. W ciągu trzech dni od premiery film obejrzało ponad 30 milionów osób. Według wstępnych badań, ten tytuł obejrzało 13.17 mln widzów z USA i Kanady oraz 17.5 mln widzów z innych krajów. Teraz najlepszy wynik należy do "Stranger Things". Co ciekawe, najchętniej oglądanym serialem w czerwcu na platformach streamingowych był "Lucyfer"

"Stranger Things" na Netflix: o czym jest 3. sezon?

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

"Stranger Things": powstanie 4. sezon?

Netflix jeszcze oficjalnie nie potwierdził 4. sezonu "Stranger Things", ale Shawn Levy, producent podwykonawczy serialu, ujawnił: "Muszę przyznać, że mam dobre przeczucia co do tego, co wydarzy się w 4. sezonie. Tak, kolejny sezon serialu nastąpi" powiedział w rozmowie z serwisem Collider. Zagraniczne portale podają, że kolejne odcinki trafią na Netflix najwcześniej jesienią 2020 roku. Podobno czwarta część będzie ostatnią serią, kończącą historię "Stranger Things". 

"Stranger Things 3": zwiastun ostatniego sezonu na Netflix