"Stranger Things" to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflix, co więcej, produkcja braci Duffer pobiła rekord oglądalności - w ciągu czterech dni od premiery, czyli od 4 do 8 lipca, show zobaczyło ponad 40 milionów widzów. W ramach promocji 3. sezonu do Polski przyjechali Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin. Aktorzy zjawili się na festiwalu Open'er, a w ramach ich wizyty Netflix nagrał kilka materiałów z gwiazdami "Stranger Things". Najnowsze wideo dotyczy jedzenia. Serialowy Mike i Lucas mieli okazję spróbować polskich słodyczy. Chodzi m.in. o słynne krówki, prażynki, czy mleko w tubce. Jak zareagowali na te przysmaki? Zobaczcie:

Millie Bobby Brown ma swoją markę kosmetyków wegańskich. Co znajdziemy w ofercie Florence by Mills? >>

Gwiazdy "Stranger Things" testują polskie słodycze i przekąski

"Stranger Things 3" na Netflix: o czym jest ostatni sezon?

Oficjalny opis serialu brzmi: Lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

5 premier Netflix, na które czekamy w tym roku >>

"Stranger Things": czy będzie 4. sezon?

Netflix nadal oficjalnie nie potwierdził 4. sezonu "Stranger Things", ale Shawn Levy, producent i reżyser serialu, powiedział: "Muszę przyznać, że mam dobre przeczucia co do tego, co wydarzy się w 4. sezonie. Tak, kolejny sezon serialu nastąpi"Zagraniczne portale podają, że kolejne odcinki trafią na Netflix najwcześniej jesienią 2020 roku. Podobno czwarta część będzie ostatnią serią, kończącą historię "Stranger Things".