Netflix: najważniejsze premiery na 2019 rok

Opowieści ze świata fantasy, seriale oparte na prawdziwych wydarzeniach, historie kryminalne i świat współczesnych nastolatków - to właśnie te wątki rozpalają wyobraźnię widzów platformy Netflix i to na całym świecie. Na co czekamy nie cierpliwie? Do której premiery odliczamy już dni? Koniecznie sprawdźcie:

Te filmy na Netflix są tak przerażające, że nie będziecie mogli potem zasnąć! Sprawdźcie horrory dostępne na platformie >>

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>

Seriale, które powinnaś nadrobić w Święta >>

Te dwa słynne seriale na Netflix zaraz znikną z platformy. O jakie tytuły chodzi? >>

Premiery Netflix: "MINDHUNTER"

Premiery Netflix: "MINDHUNTER"

Słynny serial o profilerach FBI odniósł światowy sukces, a po wielu, wielu miesiącach oczekiwań na 2. sezon, w końcu zobaczymy dalszą część tej niezwykłej historii. "Holden Ford i Bill Tench dalej będą badać psychikę morderców. Z pomocą psycholog Wendy Carr, stosują przełomową analizę behawioralną w odniesieniu do nadal poszukiwanych zabójców" - możemy przeczytać w informacji prasowej. Premiera zaplanowana jest na 16 sierpnia.

Te trzy słynne filmy na Netflix dziś znikną z platformy! O jakie tytuły chodzi? >>

Premiery Netflix: "13 powodów"

Premiery Netflix: "13 powodów"

W końcu! "13 powodów" powróci na Netflix, co więcej, w 3. sezonie czeka nas jeszcze więcej zagadek związanych z uczniami liceum Liberty High. Jeśli obejrzycie zwiastun to z pewnością zaczniecie się zastanawiać, kto zabił Bryce'a Walkera? Nowe odcinki trafią na platformę 23 sierpnia. 

Premiery Netflix: "Szkoła dla elity"

Premiery Netflix: "Szkoła dla elity"

Kolejny świetny serial dla nastolatków (i nie tylko) produkcji Netflix. "Nowy rok szkolny w Las Encinas to spotkanie z dobrze znanymi i nowymi bohaterami. Uczniowie elitarnej szkoły marzą o powrocie do normalności po śmierci ich koleżanki, Mariny. Jednak ich pragnienia nie mogą się spełnić ponieważ tajemnice, które skrywają stają się ciężarem prawie nie do zniesienia." Cierpliwie czekamy do 6 września aż nowe odcinki będą w końcu dostępne.

Premiery Netflix: "The Crown"

Najpierw zaczęło się od plotek, ale Netflix w końcu ujawnił (ale nie przez oficjalne kanały, tylko na łamach Entertainment Weekly), że 3. sezon "The Crown" pojawi się 17 listopada, czyli dwa lata od premiery poprzednich odcinków. Jak Olivia Colman wypadnie jako królowa Elżbieta, a Tobias Menzies w roli księcia Filipa? Przekonamy się i to już niedługo. Wiemy jedynie, że kolejne odcinki będą skupiać się na wydarzeniach z lat 60. 

Premiery Netflix: "The Witcher"/"Wiedźmin"

Premiery Netflix: "The Witcher"/"Wiedźmin"

"The Witcher" to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji Netflixa w tym roku. Wszyscy są ciekawi jaki będzie Wiedźmin zagrany przez Henry'ego Cavilla. Na dodatek, w ekipie serialu znalazło się również miejsce dla Macieja Musiała. Według plotek premiera serialu zaplanowana jest na koniec tego roku.

W informacji prasowej możemy przeczytać: "to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw".