Fanom nadal trudno w to uwierzyć - Cole Sprouse i Lili Reinhart, czyli serialowi Jughead i Betty z "Riverdale" zakończyli swój związek. Jako pierwszy napisał o tym, magazyn Us Weekly i w przeciągu kilku godzin ta informacja obiegła cały świat. Widzowie serialu Natflix nadal uważają, że to "fake" powołując się pewien filmik z ekipą serialu (chodzi o wspólne czytanie scenariusza, gdzie widać jak Lili i Cole siedzą obok siebie). Problem w tym, że wideo zostało nagrane kilka miesięcy temu, a Cole Sprouse i Lili Reinhart postanowili się rozstać mniej więcej na początku wakacji. Zastanawiające jest również ich zachowanie na Comic-Con w San Diego. Podczas panelu dyskusyjnego, czy w trakcie spotkań z fanami Sprouse i Reinhart cały czas siedzieli obok siebie. Choć to można wyjaśnić fabułą serialu - aktorzy grają w nim parę zakochanych nastolatków. Amerykańscy dziennikarze dotarli teraz do kolejnych doniesień na temat zerwania Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart.

Lili Reinhart i Cole Sprouse: aktorka znana z serialu "Riverdale" odniosła się do plotek o rozstaniu >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart dementują plotki o rozstaniu? Gwiazdy "Riverdale" pojawiły się na okładce pewnego znanego magazynu >>

Cole Sprouse odniósł się do plotek o rozstaniu z Lili Reinhart >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart: znamy powód rozstania pary

Cole Sprouse i Lili Reinhart nadal nie skomentowali tych doniesień. Amerykańska edycja ELLE, cytując magazyn People, podała, że aktorom coraz trudniej było utrzymać ten związek. I nie chodzi tylko o napięte grafiki Sprouse'a i Reinhart. Podobno sami przyjaciele pary byli zdziwieni, że ta relacja tak długo trwała. "Ich osobowości, czy styl życia są zupełnie inne, co powodowało częste spięcia". Oboje są profesjonalistami i próbują teraz zachowywać się koleżeńsko w stosunku do siebie.

Cole Sprouse i Lili Reinhart: historia związku gwiazd serialu "Riverdale"

O związku Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart zaczęto plotkować dwa lata temu, gdy zauważono, że para aktorów flirtuje i całuje się na imprezie Entertainment Weekly, zorganizowanej w ramach festiwalu Comic-Con. Para przez wiele miesięcy nie odniosła się do plotek, a fani "Riverdale" szukali kolejnych powodów na potwierdzenie tej tezy. W wywiadzie dla amerykańskiego Harper's Bazaar Reinhart przyznała, że nie czuje się dobrze z omawianiem swojego związku. Dopiero wspólny wyjazd do Paryża potwierdził relację celebrytów. Cole Sprouse i Lili Reinhart byli razem na dwóch edycjach Met Gala. Lili wspierała również Cole'a na tegorocznej premierze jego filmu "Five Feet Apart". Sprosuse nie ukrywał również, że aktorka jest jego muzą - 26-latek często fotografował młodszą o cztery lata Amerykankę.