W październiku zostaniemy wezwani do działania. Uświadomimy sobie, co już nam nie służy i z czego wreszcie musimy się oczyścić. Zrozumiemy, czym są nasze ograniczenia. Będziemy musieli obrać nową taktykę. Głównym przesłaniem tego miesiąca jest wprowadzanie pozytywnych zmian. Komunikuj się z jasnością, kieruj się sercem i puść rzeczy, które nie są ci pisane. 

Tarot na październik - rozkład 5 kart

"Tarotoskop" to horoskop miesięczny wyczytany z kart tarota. Nasz wróżbita co miesiąc stawia tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Rozkład 5 kart ma dla nas wróżbę i poradę na październik. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z prognozą astro na październik daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Tarot na październik - pytanie do kart: Co musimy wiedzieć w tym miesiącu? 

Energia miesiąca: karta 8 buław

Osiem Buław reprezentuje mistrzowską komunikację. W październiku udoskonalisz swoją umiejętność wyrażania siebie we wszystkich obszarach życia. Bądź kreatywna, spotykaj się z ludźmi i dziel się swoimi przemyśleniami. Dzięki temu otrzymasz różne opinie na temat, który nie daje ci spokoju. Jeśli mierzysz się z poważnym, osobistym problemem, zacznij prowadzić dziennik lub udaj się na terapię. Ważne, abyś w tym miesiącu wyrzuciła z siebie wszystkie negatywne odczucia. Oczyść się i zrozum, dokąd zmierza twoja przyszłość.