Nowy rok numerologiczny 2023 - liczba 7 

Jaki będzie nowy rok numerologiczny 2023? Na tę prognozę nie musimy czekać aż do stycznia. Kolejny duchowy rozdział otworzy się przed nami 25 września wraz z nowiem księżyca w Wadze. Będzie zachętą do wkroczenia w nieznane, odkrywania nowych pasji i poświęcania się własnemu rozwojowi. Problemy, z jakimi borykamy się w tej chwili, skierują nas na właściwą ścieżkę życia. Jeśli masz wiarę we Wszechświat, dostrzeżesz, że wszystkie wydarzenia kierują cię do twojego wyższego celu. Siódmy rok numerologiczny (2+0+2+3=7) pomoże ci poszerzyć twoje horyzonty. Spodziewaj się wielu znaków i wskazówek posłanych w twoją stronę za pomocą liczb. 

  • Liczba 7 oznacza rozwój duchowy, wiekową mądrość, wycofanie i samotność
  • Rok 7 będzie sprzyjać współpracy z innymi na jakiś wyższy cel 
  • Siódemka zwiastuje problemy w życiu tych, którzy unikają zmian.

Nów w Wadze - co zapoczątkuje ta faza? >>

Prognoza na 7 rok numerologiczny

Życie to nieustający proces dojrzewania. Wyrastamy z tego, co już nam nie służy. To, co dzisiaj wydaje się dobre, jutro już może być nieaktualne. Energia 7 oznacza spokój, wycofanie i duchową eksplorację. Jest wędrówką do prawdy, mądrości, spełnienia oraz ulepszania siebie. Jednak bez świadomości swojego celu podróż liczby 7 może być zgubna, a nawet przygnębiająca. Bez względu na to, jak bardzo chcesz iść naprzód, ten rok należy poświęcić powolnemu budowaniu fundamentów pod twoje marzenia. Liczba 7 podkreśli aspekty twojego życia, z których byłaś niezadowolona. Dzięki temu uświadomisz sobie, że zmiany są konieczne i należy je wprowadzić. Bądź otwarta na nowe możliwości, a zrozumiesz, gdzie jest twoje miejsce i dokąd powinnaś zmierzać.

Zamiast coś ponaglać, bądź cierpliwa i poczekaj, aż nadarzy się najlepsza okazja. Rok 7 bardziej sprzyja planowaniu, niż działaniu. 

Zwolnij i przyznaj, że czujesz się zagubiona w wielkim wzburzonym oceanie życia. Nie panikuj. "Zagubienie" to istotna część twojej duchowej wędrówki. Ci, którzy w 7 roku zaczną pędzić, doświadczają nagłych potknięć i upadków. Wszelkie losowe wydarzenia w tym czasie zmuszają do introspekcji. Warto wiedzieć, że 7 to również liczba skandali, tajemnic czy spisków. Osoby wywyższające się ponad innych zostaną sprowadzone na ziemię. Siódemka kładzie nacisk na emocje, analizę, intuicję oraz wiarę. Przynosi odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Kiedy jej wolne tempo wywoła w tobie frustrację, potraktuj chwilowy bezruch jako szansę na ponowne odkrywanie siebie.

Wszystko, czego doświadczysz w tym roku, zadzieje się pod wpływem "mocy refleksji". Kiedy ta moc zostanie rozpoznana, twoje życie stanie się o wiele łatwiejsze. Refleksja to nie tylko spoglądanie w przeszłość, lecz również analiza teraźniejszości. Niektóre aspekty twojej codzienności w 7 roku wydadzą się nie na miejscu i nie będą już przez ciebie pożądane. Twoje uczucia mogą cię zaskoczyć, jak gdyby były to mroczne sekrety, które ukrywałaś przed samą sobą. Wnikliwy wgląd w duszę ujawni ci wyższą prawdę. 

Życie nie ogranicza się do jednego zawodu czy miejsca zamieszkania. Ponownie zapoznaj się z „wielkim” światem, który ma dla ciebie mnóstwo nowych możliwości. 

Liczba 7 a duchowość

Siódmy rok sprzyja pogłębianiu duchowości. Praktykuj manifestacje. Zapraszaj obfitość. Określ, czego chcesz, na podstawie tego, jak się czujesz. Zapisz w dzienniku swój wymarzony scenariusz i świadomie przeżywaj każdą fazę księżyca. Postaraj się zaprowadzić równowagę. Bez równowagi twoje pragnienia nie będą miały szansy się zmaterializować. Uwierz w swoje cele. Pozbądź się lęku. Rok 7 pomoże ci osiągnąć sukces.

Rok 2023 będzie przełomowy. Nauczy nas miłości - tej własnej i do innych. Wzmocni naszą intuicję oraz da odwagę, aby podążać za nowymi pomysłami.

Numerologia 2023 kładzie nacisk na rozpoznawanie i szanowanie wiadomości posyłanych w naszą stronę. Wszelkie uczucia, znaki czy duchowe podszepty nie powinny być lekceważone. Jeszcze bardziej powinniśmy zaufać, że Wszechświat prowadzi nas we właściwym kierunku. Rok 7 to czas na introspekcję, medytację i studia duchowe. W kolejnych miesiącach warto podjąć terapię, pracę z energią lub wszystko inne, co pozwala na rozwój osobisty. Przed nami rok „ja”, w którym otrzymamy pełne przyzwolenie na kontemplację własnego ego.

Losowe zdarzenia i zmiany na lepsze

Siódmy rok może sprawić, że zechcesz się wyciszyć i pobyć w samotności. To z pewnością wpłynie na twoje relacje. Postaraj się jasno komunikować. Niech twoi bliscy wiedzą, czego teraz potrzebujesz oraz jakie są motywy twoich działań. Ten rok niekiedy przynosi trudne i bolesne wydarzenia. Można porównać go do 9 Roku Osobistego pod względem stawiania czoła wyzwaniom, takim jak strata, odpuszczenie, problemy zdrowotne lub inne rzeczy, z którymi ciężko się pogodzić. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez powodu. Skup się na swoich priorytetach pomimo przeciwności losu. Niech rok 2023 będzie pełen wielkich odkryć i wspaniałych szans promujących twój wzrost. Prognoza numeru 7 przepowiada, że wzbogacisz swoje życie na mnóstwo nowych sposobów.