Pełnia Księżyca w Lwie 2023 - Śnieżny Księżyc

Pełnia Księżyca w Lwie zalśni na niebie 5 lutego 2023. Niesie wibrację skoncentrowaną na sercu, która napełni nas pewnością siebie i pomoże nam realizować cele. W astrologii Lew jest kojarzony z królewską dostojnością, przepychem oraz zamiłowaniem do bycia w centrum uwagi. Jego dumna, bohaterska energia zachęca, by podjąć odważne kroki ku swoim marzeniom. Pora głośno zaryczeć do księżyca i powiedzieć mu to, co leży nam na sercu. 

  • Planeta rządząca Lwem: Słońce
  • Żywioł Lwa: ogień
  • Dom astrologiczny:

Chociaż pełnia w Lwie kipi gorącą wibracją żywiołu ognia, w kalendarzu rolników ta faza to Śnieżny Księżyc. Według wierzeń ludowych ów zjawisko przynosi ze sobą mrozy i obfite opady śniegu. W twoim sercu zagości jednak płomień pasji. Rób to, co kochasz i co sprawia, że ​​czujesz się wyjątkowo. Nie pozwól, by rutynowe życie uśpiło twoją chęć doświadczania i zabawy. Księżyc w Lwie rozpali twój wewnętrzny żar, abyś świeciła swoim światłem jak jasno, by ujrzał cię cały świat. 

Obecność Urana obiecuje ważne zmiany

W pełni w Lwie nie chodzi o o rozpamiętywanie przeszłości. Zamiast się cofać, wykonaj krok naprzód. Obejmij swoje życie tu i teraz. Podziękuj sobie za to, kim jesteś i dokąd zmierzasz. Poczuj, jak odblokowujesz w sobie wysokie wibracje. Działaj na przekór negatywnym odczuciom, które może podsycić w tobie Uran. Planeta przebudzenia i zmian w tej fazie stanie się niezwykle aktywna, wywołując w nas poczucie niepewności. Nie lękaj się. Otwórz swój umysł na głębsze prawdy. Pozwól sobie przyjąć nową perspektywę. Wraz ze zmianą perspektywy możesz zechcieć wcielić w życie pozytywne zmiany lub podejść do swoich spraw w innowacyjny sposób. Pełnia w Lwie da ci siłę, aby podjąć odważną decyzję czy działanie dotyczące twojej przyszłości. 

Wzmożona aktywność Urana w pełni w Lwie wyraźnie da nam znać, co trzeba zmienić i co już nam nie służy. 

W pełni w Lwie poczujesz się wezwana, żeby zrobić coś ważnego. Ponieważ w tej chwili żadna planeta nie znajduje się w retrogradacji, kosmos wspiera nasze działania i pozwala nam kroczyć naprzód. Nie bój się. Cokolwiek postanowisz, masz wsparcie Wszechświata. To nie jest czas na to, aby się powstrzymywać. Nakarm swój wewnętrzny ogień. 

Księżyc w Lwie - jak pracować z jego energią?

Lew zawsze kieruje się swoim sercem. Chociaż ten znak zodiaku błyszczy w towarzystwie, sława i dostatek nie odwracają jego uwagi od tego, co naprawdę znaczące. W życiu kieruje się swoimi uczuciami. Wie, że czasami najprostsze odpowiedzi i najprostsze działania mają największą potęgę. Wczuj się w swoje emocje i pozwól, by twoje serce wskazało ci właściwy kierunek. Uprość swoją sytuację, zamiast ją komplikować. Poczekaj na właściwy moment. Niech wszystko potoczy się naturalnie. 

Pełnia w Lwie pomaga odkryć, że proste działania i kierowanie się sercem przywraca poczucie lekkości oraz wzmacnia twoje wewnętrzne światło. 

Lew uczy manifestowania miłości. Zacznij od samej siebie. Zaufaj swojej intuicji i wiedz, że wszystko jest możliwe do spełnienia. Bądź wdzięczna za swoje zdrowie, ciało oraz nabyte umiejętności. Nie pozwalaj dojść do słowa starym przekonaniom. Zacznij dawać innym to, co sama chciałabyś otrzymać. Wiedz, że energia, jaką przekażesz, szybko do ciebie wróci. Spraw, aby były to czyny dobre i bezinteresowne, pozbawione egoizmu. Pełnia Lwa to także idealny czas na rytuały miłosne, okazywanie uczuć lub świętowanie przyjaźni. Zapraszaj do swojego życia wszystko to, o czym marzysz - zarówno jeśli chodzi o drugą połówkę czy podróże i pracę z twoich snów.