Horoskop tygodniowy - sezon Byka 2024

Co zapowiada horoskop tygodniowy na sezon Byka 2024? Już 19 kwietnia poczujemy mocną, lecz motywującą zmianę. Tego dnia otworzy się przed nami zupełnie nowy rozdział. Właśnie wtedy Słońce wkroczy w znak ziemi, posyłając w naszą stronę kojące wibracje. W przeciwieństwie do impulsywnego Barana, ten znak zodiaku odznacza się cierpliwością. Jest uparty w swoich dążeniach i nikt nie może wpłynąć na jego zdanie. Odważnie brnie do celu zgodnego z misją duszy. Za pomocą swoich wrażliwych zmysłów odbiera świat na głębszym poziomie. 

W sezonie Byka nic nie dzieję się szybko. Chodzi w nim o to, by zapuścić korzenie i podlewać ogród, w którym kiełkują nasiona naszych wiosennych intencji. 

Retrogradacja Merkurego - wielki powrót

Stabilność Byka pomoże nam przetrwać retrogradację Merkurego, która potrwa do 25 kwietnia. Mamy jeszcze trochę czasu, ale już teraz powinnyśmy zadbać o swoje poczucie bezpieczeństwa. Puszka Pandory została otwarta i może być nam ciężko opanować chaos. Skorzystajmy z mocy zodiakalnego rogacza. Poszukajmy spokoju w naturze i prostych codziennych przyjemnościach. Oto czego jeszcze możemy się spodziewać, gdy Byk przejmie kosmiczne panowanie >>