Listopad dopiero się rozpoczął, a ty już odczuwasz negatywny wpływ retrogradacji Merkurego w Skorpionie? Bez obaw, ten miesiąc nie będzie taki zły. Do 25 listopada znajdujemy się na fali miłości Wenus w Strzelcu. Wykorzystaj ten moment na poznanie bratniej duszy lub pogłębienie romantycznej atmosfery w związku. Z kolei data 11.11 to w prognozach wróżek najszczęśliwszy dzień w roku! Astrologowie zachęcają, by właśnie wtedy najbardziej skupić się na swoich pragnieniach. 

Najszczęśliwszy dzień w roku - 11 listopada

Duchowe znaczenie 11 listopada wiąże się z numerologią i astrologią oraz stanowi potężną okazję do pogłębienia swojej świadomości. W ten dzień warto połączyć się z wewnętrzną jaźnią, by nareszcie umożliwić spełnienie swoich marzeń. Dlaczego akurat ta data jest magiczna? Numerologia przedstawia jedenastkę jako "liczbę mistrzowską", a takich jest tylko cztery: 11, 22, 33, 44. Jedenastka odznacza się ogromną intuicją, która łączy nas z wyższą świadomością, pomaga nam ewoluować i kierować swoim życiem. Widzenie tej liczby przypomina o tym, że jesteśmy duchowo zjednoczeni ze wszechświatem. Nasze myśli, wypowiedziane słowa oraz działania podjęte 11 listopada będą mieć realny wpływ na przyszłość. Cofający się Merkury nie popsuje naszych planów. Tego dnia planeta przepłynie przez Słońce w doskonałej koniunkcji, co jest bardzo rzadkie i ma się powtórzyć dopiero w 2032 roku. 

W dzień podwójnej jedenastki myśl i mów na głos o swoich pragnieniach.

Najszczęśliwszy dzień w roku - podwójna jedenastka

Często widzisz 11:11 na zegarze? Przesąd mówi, by pomyśleć wtedy życzenie. Ma to sens, bo mistrzowska liczba emanuje siłą i wysyła do wszechświata listę naszych marzeń. Gdy dostrzeżesz podwójną jedenastkę wiedz, że uniwersum słucha twoich próśb. W numerologii określa się ją mianem "mistrza manifestu" z powodu natychmiastowego działania dobrej karmy. Jedynym warunkiem pomyślności jest pozbawiona egoizmu intencja, jaka ma kierować twoimi działaniami. Podwójna jedenastka to "brama możliwości" łącząca naszą rzeczywistość ze wszechświatem. Gdy ją widzisz, możesz przez nią "przejść" - myśl wtedy o swoich marzeniach, wypowiadaj je na głos i ufaj temu, że niedługo się spełnią. Tak zbudujesz przyszłość ze swoich wyobrażeń. Jeśli podwójna jedenastka działa w jedną minutę, wyobraź sobie jakie efekty da wibracja tej liczby przez cały dzień!

Horoskop na listopad 2019 - Co wydarzy się w kolejnych tygodniach? >>

Najszczęśliwszy dzień w roku - co wtedy zrobić?

Zbliżająca się pełnia księżyca, rzadki tranzyt Merkurego i mistyczna moc podwójnej jedenastki. Te okoliczności bardzo sprzyjają zapraszaniu do życia pożądanej energii. Pomyśl o tym, jaką osobą chcesz być, jakim życiem chcesz żyć oraz co najbardziej chciałabyś osiągnąć. Spisz te myśli na kartkę lub wypowiedz je głośno, kilka razy, sama do siebie, aż usłyszysz ich moc i w nie uwierzysz. 11 listopada to dobry dzień, by wizualizować marzenia. Zobacz w głowie swoje wymarzone jutro. Zaplanuj kroki, które mogą cię do niej doprowadzić. Wszystko to, na czym skupisz się tego dnia, pomyślnie zaowocuje w przyszłości. 

Najszczęśliwszy dzień w roku - rytuały na pomyślność

Rytuał 11-minutowej medytacji

Rytuał 11-minutowej medytacji warto rozpocząć o godzinie 11:11 rano lub w nocy. Na początku oczyść przestrzeń wokół siebie za pomocą kadzidełka lub olejków eterycznych. Upewnij się, że wokół ciebie będzie panować absolutny spokój. Ustaw alarm w telefonie na za 11 minut i oddaj się przez ten czas medytacji. Usiądź w wygodnej pozycji, zamknij oczy, po czym maksymalnie się zrelaksuj. Pozwól myślom spokojnie przepływać, nie skupiaj się na żadnym zagadnieniu. Po zakończeniu tej krótkiej sesji twój umysł będzie o wiele spokojniejszy. O wiele łatwiej przywołasz nim pozytywny obraz siebie w przyszłości. 

Rytuał swobodnego pisania

Ten rytuał warto odbyć zaraz po powyższym rytuale medytacji. Chwyć dziennik lub kartkę i ustaw alarm na kolejne 11 minut. Przelej na papier swój strumień świadomości. Pisz bez zastanowienia i refleksji, naturalnie, tak jakby prowadziła cię twoja ręka. Nie zatrzymuj się oraz nie myśl długo nad tym, co chcesz zapisać. Chodzi o to, by twoja świadomość wylała z siebie emocje i myśli bez opinii wewnętrznego krytyka. Wyrzuć to z siebie, nawet jeśli zapis nie będzie mieć za wiele sensu. Po upływie jedenastu minut zakończ czynność. Zastanów się, jakie wizje, myśli, czy emocje odczuwałaś w trakcie tego zabiegu. Przeczytaj to, co napisałaś, by wyciągnąć wnioski na temat swojego wewnętrznego "ja".

Rytuał smużenia ziół i palo santo

Ziołowe wiązki smugowe i palo santo  doskonale oczyszczają powietrze w domu oraz przywołują dobrą energię. Tlący się z nich dym ma właściwości kojące, dzięki czemu łatwo wprowadzisz się w stan relaksacji, by spokojnie przemyśleć swoje cele na przyszłość. Pozwól sobie na aromaterapię, oczyść smużeniem swoją przestrzeń. W trakcie palenia wybranego kadzidła wypowiedz na głos o czym skrycie marzysz. Wygłoś swój manifest z pełnym zaufaniem co do tego, że niedługo się ziści. 

Horoskop na Grudzień 2019 - co czeka twój znak zodiaku? >>