Jak na Lwa przystało, czas jego panowania zakończy się w hucznym astrologicznym stylu. Niebieska pełnia Księżyca w Wodniku zalśni na niebie już 22 sierpnia. Podaruje nam szansę na zamknięcie tematów, z jakimi mierzyliśmy się miesiąc temu, podczas lipcowej pełni w tym samym znaku. Zaledwie kilka godzin po tym zjawisku, Słońce wkroczy do królestwa Panny. Oficjalnie rozpoczniemy sezon znaku ziemi sprzyjający robieniu życiowych porządków. Na co powinniśmy się przygotować zgodnie z naszymi znakami zodiaku?

Horoskop 2021 na Niebieską Pełnię:

Baran

Energia Wodnika sprawi, że ponownie przemyślisz swoją rolę przywódczyni. Możliwe, że utknęłaś na swojej drodze, a to, nad czym przejęłaś dowodzenie w przeszłości, już nie przynosi ci żadnych korzyści. Niebieski Księżyc zachęci cię do odrzucenia starych zobowiązań na rzecz nowych, które dadzą ci poczucie spełnienia. Wsłuchaj się w rozkazy serca i zobacz, jak przyjemnie jest służyć samej sobie. Rozwijaj swoje talenty tam, gdzie w tej chwili są najbardziej potrzebne. 

Byk

Niebieski Księżyc uderzy w twój sektor zawodowy. Oceń swoje aktualne stanowisko pracy i reputację, którą masz na zewnątrz. Nadszedł czas na zmianę sposobu interakcji z twoimi współpracownikami. Wrodzony upór Byka może jednak sprawić, że będzie to dla ciebie niewygodne. Niestety, innowacje są w tej chwili wskazane i powinny zastąpić twoje dawne metody. Sukces jest wart drobnego wysiłku. Wykorzystaj energię pełni do pracy nad samodoskonaleniem. 

Bliźnięta

Sierpniowa pełnia Księżyca aktywuje w tobie wewnętrzną transformację. Nagle zdasz sobie sprawę, że coś, co lubiłaś robić do tej pory, już nie jest twoim powołaniem. Zaczynasz spoglądać na świat w inny sposób, dryfując po nieznanych wodach Wodnika. Poświęcasz więcej czasu na studiowanie szczegółów, zamiast bez namysłu rzucać się w nową pasję. Może być też odwrotnie. Nareszcie zdobywasz się na to, by zrobić coś, na co nie miałaś odwagi. Niezależnie od tego, co postanowisz, doświadczysz zupełnej zmiany perspektywy. 

Rak

Tydzień pełni innowacyjnego Wodnika będzie sprzyjać rozwiązywaniu problemów. W twoim przypadku dotyczy to rodziny i relacji międzyludzkich. Doświadczysz uzdrowienia w sprawach dotkniętych konfliktem, ciągnących się za tobą już od dłuższego czasu. Możesz być gotowa na konfrontację z rodzicami lub swoim eks. Połączysz się z kimś w zupełnie nowy sposób, żeby naprawić błędy z przeszłości. Przygotuj się na falę głębokich emocji, która ostatecznie oczyści atmosferę.