Horoskop tygodniowy na początek lutego 2021:

Baran

Baranie, w tym tygodniu odzyskasz swoją moc. Mars, twój patron, jest teraz w pełni sił i podzieli się z tobą swoją ognistą energią. Przyda ci się ona w podjęciu decyzji dotyczącej twoich obecnych zobowiązań. Wóz albo przewóz. Ustal priorytety i zacznij wcielać w życie nowe projekty. Jeszcze nie jest za późno, żeby wziąć na serio swoje postanowienia noworoczne. 

Byk

W tym tygodniu poczujesz presję, żeby wcielić się w kogoś, kim naprawdę nie jesteś. Może z chęci zaimponowania innym albo dla zdobycia nowego stanowiska? Pamiętaj, że w tym roku każdy z nas ma pod górkę. Nie stawiaj przed sobą wysokiej poprzeczki, jeśli nie działasz w zgodzie z własnym sumieniem. Żyjesz dla siebie, więc rób tylko to, z czym twoja dusza czuje się najlepiej. 

Bliźnięta

Bliźniaku, zachowaj otwartą głowę. Za chwilę przewartościujesz swoje stare przekonania i dawne znajomości. Podświadomość wskaże ci wątki, które domagają się zakończenia. Dodatkowo retrogradacja Merkurego może przywrócić do twojego życia kogoś, z kim miałaś na pieńku w przeszłości. Nie jesteś gotowa na przyszłe wydarzenia, ale w każdej sytuacji musisz ufać intuicji. Najwięcej prawd chowa się w twoim własnym wnętrzu. Odkryj przed sobą to, czego się wypierasz. 

Rak

Kolejne dni szczególnie wpłyną na twoje emocje. Pragnienie bliskości musi przezwyciężyć potrzebę zachowania dystansu. Dopóki będziesz się izolować ze strachu przed kolejnym zranieniem, nie doświadczysz pełni miłości, która da ci największe poczucie bezpieczeństwa. Powalcz ze swoimi mrocznymi lękami. Żyj i czuj chwilą, a nie tym, co miało miejsce w przeszłości. 

Horoskop 2021 - zjawiska w tym tygodniu >>