Horoskop na hybrydowe zaćmienie Słońca 2023

BARAN

Zaćmienie Słońca i nów księżyca wydarzą się w twoim znaku zodiaku. Tym samym rozpoczną dla ciebie nowe, ekscytujące przedsięwzięcia. Przed tobą najlepszy moment w roku, by zmienić swoje marzenia w rzeczywistość. Właśnie teraz wstąpisz w swój żywioł i poczujesz się jak Feniks odrodzony z popiołów. W kolejnych dniach skup się więc na tym, co robisz najlepiej. Daj się zainspirować i całkowicie pochłonąć swoim pasjom. Poświęć sobie więcej uwagi, a ewoluujesz w zawrotnym tempie. Zmiany, jakie teraz zajdą w twoim życiu, przyniosą ci wiele satysfakcji. 

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BYK

Hybrydowe zaćmienie Słońca skieruje twoją uwagę na codzienne nawyki i rytuały. Czy w ostatnim czasie czułaś się samotna i zaniedbałaś swoje emocje? W tym tygodniu znów znajdziesz się w centrum uwagi. Ważne, abyś zaangażowała się w nowe zajęcia poza domem. Rozwijaj pasje i poznawaj nowych ludzi, którzy podzielają twoją estetykę. Im więcej wolnego czasu zainwestujesz w siebie, tym szybciej przyciągniesz do siebie obfitość w każdej sferze życia. 

BLIŹNIĘTA

Przygotuj się na nowe współprace i interesujące znajomości. Jako Bliźnięta masz wrodzony dar przywódczy i świetnie dogadujesz się z innymi. Kwietniowe zaćmienie Słońca w Baranie poprosi cię o przejęcie sterów. Inni i tak idą w twoje ślady. Nikt nie dorównuje ci kreatywnością, a więc chętnie dziel się swoimi pomysłami. Koncepcje, które narodzą się na dniach, będą motywem przewodnim w twoim życiu do końca roku 2023. 

RAK

Zaćmienie Słońca zajrzy do twojego 10. domu kariery. Spodziewaj się potężnych nowych początków związanych z twoim zawodem. Czas, by twoje cele stały się profesjonalne i możliwe do zrealizowania. Nów w Baranie towarzyszący zaćmieniu będzie dla ciebie szczęśliwym czasem na inspirujące działania. Nie bój się podjąć poważnych obowiązków. Jesteś gotowa, aby podbić świat, a teraz otrzymasz kopa motywacji. 

LEW

Słońce wraz z Księżycem zagości w twoim dziewiątym domu astrologicznym. Czas zmienić perspektywę i poszerzyć swoje horyzonty. Już w tym tygodniu możesz natknąć się na nową inspirującą filozofię. Oto twój moment, by wkroczyć w kolejny rozdział i otworzyć się na nowe prawdy. Twoje życie ma szansę zmienić się z dnia na dzień, gdy tylko pozwolisz sobie mieć otwarty umysł. Spodziewaj się, że jeszcze w kwietniu doznasz prawdziwego poczucia spełnienia. 

PANNA

Potężne zjawisko zaćmienia w tym miesiącu zapoczątkowuje nowy rozdział, jeśli chodzi o twoją życiową równowagę. Odnajdujesz głębokie spełnienie w służbie innym, a 20 kwietnia otrzymasz okazje, aby w nowy sposób okazać wsparcie bliskim. Uważaj tylko na to, ile z siebie dajesz. Nie wszyscy doceniają twój przyjacielski wkład. W międzyczasie uszanuj swoje własne samopoczucie. 

WAGA

Hybrydowe zaćmienie Słońca w znaku Barana ujawni się w twoim siódmym domu relacji. Poczujesz się pobudzona towarzysko, szczególnie jeśli chodzi o twoje życie miłosne. Oto okazja, aby wkroczyć w nowy rozdział dotyczący twoich związków. Wago, nie krępuj się zostawić w tyle swoich byłych kochanków. Na horyzoncie jest już ktoś nowy i wygląda to całkiem poważnie. Otwórz na nowo poznaną osobę. Ten romans zapowiada się obiecująco. 

SKORPION

Kwietniowe zaćmienie zapoczątkuje coś nowego w twojej rutynie oraz sposobie, w jaki o siebie dbasz. Jako znak zodiaku rządzony przez Marsa, możesz poczuć zwiększone pożądanie i pasję. Skieruj swoje wysiłki na to, co naprawdę kochasz. Zwiększ swoją wydajność. Popracuj nad ciałem. Baran napełni cię ognistą energią, która nie pozwoli ci zwolnić tempa. 

STRZELEC

Energia Barana w zaćmieniu Słońca przyniesie zmiany w twojej sferze kreatywności. Brakowało ci natchnienia? Ten tydzień to znakomity czas na podjęcie ryzyka w ważnej dla ciebie dziedzinie. Spróbuj czegoś nowego, sięgnij po inne narzędzia lub odezwij się do kogoś, kto cię inspiruje. Cokolwiek zrobisz, sprawi, że uwolnisz się z kajdanów swoich wewnętrznych blokad. 

KOZIOROŻEC

Spodziewaj się, że zaćmienie Słońca nastanie w twoim czwartym domu rodziny. Owszem, nowych początków doświadczysz pod własnym dachem. Będziesz gotowa przeprowadzić zmiany dotyczące miejsca zamieszkania lub sytuacji związanej z bliskimi. Jako znak ziemi nie jesteś przyzwyczajona do szybkiego tempa, ale teraz wszystko potoczy się błyskawicznie.  Zaufaj swojej intuicji i temu, co oferuje ci Wszechświat. 

WODNIK

Gdy zaćmienie Słońca nastąpi 20 kwietnia, spełni się jakieś twoje marzenie. Wreszcie zajmiesz się tym, na co od dawna miałaś ochotę. Jako innowatorka zodiaku odnajdziesz się w zupełnie nowej roli. Uruchom ten podcast lub własny kurs online. Świat swoi przed tobą otworem. Cokolwiek teraz zaczniesz, przyniesie ci spełnienie w kolejnych miesiącach.

RYBY

Spodziewaj się wielu pozytywnych zmian w swojej sferze finansów. Twoje inwestycje wreszcie się opłacą. Pod wpływem zaćmienia poczujesz motywację, by priorytetowo potraktować swoją pracę. Wszystko zadzieje się szybko. Nie trać głowy. Tym razem wyzwanie podjęte bez namysłu przyniesie ci największe korzyści. Masz w tej chwili wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć pożądany sukces.