Nów w Wadze 2021 - horoskop:

Baran

Podczas nowiu w Wadze zauważysz zmiany zachodzące w twoich relacjach. Kto wie, może właśnie rozpoczniesz nowy związek lub poznasz kogoś, kto wpłynie na twoje życie. To zjawisko zachęci cię do stworzenia partnerstwa, na jakie zasługujesz i którego skrycie pragniesz. Oceń, na czym stoisz. Zwalcz ego. Pora szczerze się zaangażować. 

Byk

W tym nowiu powinnaś uporządkować swój dom. Oczyść swoją przestrzeń, a następnie zajmij się tym, co znajduje się w lodówce. Czas poprawić dietę. Przygotuj sobie wartościowe posiłki, które nakarmią twoje ciało i duszę. Zadbaj o swoją kondycję, wprowadzając do życia trochę samodyscypliny. Nów w Wadze chce, abyś zaspokoiła potrzeby swojej wewnętrznej Wenus. Zacznij od czynienia siebie piękną od środka. 

Bliźnięta

Nów w Wadze zachęci cię do ponownego połączenia się ze swoją kreatywnością. Obudź tę część ciebie, która cieszy się jak dziecko z drobnych powodów i osiąga wolność poprzez tworzenie. Księżyc w żywiole powietrza jest nastawiony na dobrą zabawę. Nie pozwól, by ktokolwiek wpłynął na twój humor. Inspiruj, odkrywaj, świętuj, manifestuj. Ten tydzień wspiera twoją wrodzoną artystkę. 

Rak

Jako Rak jesteś wrażliwa na Księżyc, dlatego i tym razem poczujesz moc nowiu. Wycofaj się do swojego bezpiecznego miejsca, które da ci wytchnienie od codziennych sytuacji. Luna w Wadze ma wiele leczniczych właściwości. Możesz zostać zachęcona do ponownego nawiązania kontaktu z członkami rodziny i osobami z przeszłości, aby uzdrowić wasze relacje.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>