Horoskop tygodniowy na maj 2021:

Baran

Maj nieco zwolni twoje regularne tempo. Nie gniewaj się, że sprawy toczą się powoli. Zamiast tego, czerp przyjemność ze swobodnych chwil i bądź wdzięczna za wszystko, co osiągnęłaś podczas kilku ostatnich pełni Księżyca. W tym miesiącu wyruszysz na przygodę w sferach, po których spodziewasz się najmniej.  Rzuć wyzwanie swoim dotychczasowym realiom. Otwórz umysł na nowości, po drodze porzucając swoje przestarzałe poglądy. 

Byk

W maju przypomnisz sobie, kim jesteś i w czym tkwi twoja naturalna siła. Ostatnie miesiące polegały na kształtowaniu twojej nowej tożsamości. Przebyte trudy miały cię zachęcić do opuszczenia strefy komfortu, by zacząć kroczyć w kierunku marzeń. Uwierz swoim nadziejom i pragnieniom, które prowadzą cię w stronę nowości. Pozbądź się obciążeń w postaci przywiązania do pewnych emocji, ludzi czy miejsc. Sezon Byka to dla ciebie kontynuacja przełomowego procesu uwalniania. 

Bliźnięta

Dla Bliźniąt ten miesiąc polega na odpuszczeniu. Spodziewaj się, że nagle poczujesz potrzebę przebaczenia i przełamania starych wzorców, jednak ta przemiana nie zajdzie z dnia na dzień. Zbliża się moment kulminacyjny, który przygotowuje cię na duchowy wzrost. Skup się przede wszystkim na wydarzeniach dotyczących twoich najważniejszych relacji. Ludzie, którzy teraz pozostają w twoim życiu, są tam z jakiegoś powodu.

Rak

Maj uwypukli twoje zdolności przywódcze, o których być może nie miałaś pojęcia. Czas przejąć pałeczkę i wydobyć swój potencjał, aby uczynić ten świat lepszym miejscem. Rozpoczął się cudowny miesiąc inwestycji w sprawy, które są dla ciebie naprawdę ważne. Nie pomiń własnego procesu leczenia, zachodzącego w trakcie tej drogi. Uziemiony sezon Byka może cię zachęcić do podjęcia nawyków korzystnych dla zdrowia.

Horoskop na ten tydzień - prognoza zjawisk >>